Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Shakira konseri saat kaçta? Nerede olacak? Konser için kapanan yollar hangileri?
Shakira konseri saat kaçta? Nerede olacak? Konser için kapanan yollar hangileri?
Dünya müzik listelerinin yıldız ismi Shakira konseri saat kaçta? Konser nerede olacak? soruları hem dünya starının fanları hem de magazin dünyası tarafından büyük merakla araştırılıyor. Konser için İstanbul Emniyet Müdürlüğü‘nden trafik uyarısı da geldi. İstanbul dünyaca ünlü güzel şarkıcıyı bu akşam ağırlayacak. İşte ayrıntılar...
Magazin 11 Temmuz 2018 - 15:14

‘El Dorado' dünya turnesi kapsamında İstanbul’da bu akşam konser verecek İstanbul’a geldi. Shakira, bugün saat 21.00'de Vodafone Park'ta Türkiye'deki hayranlarının karşısına çıkacak. Yoğun katılımın beklendiği konserde Shakira, sevilen şarkılarını Türk hayranları için seslendirecek.

SHAKIRA KONSERİNİN YERİ VE TARİHİ

Shakira, bugün saat 21.00'de Vodafone Park'ta Türkiye'deki hayranlarının karşısında olacak.

İSTANBUL EMNİYETİ’NDEN DUYURU GELDİ

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Vodafone Park’ta gerçekleşecek konser nedeniyle Küçük Çiftlik Caddesi Şehitler Tepesi’ne dönüşlerin, stat arkası Asker Ocağı Caddesi Süzer Plaza gerisinden kapatılarak Dolmabahçe istikametine akım verilmeyeceğini, Taksim-Harbiye yönü ve Bomonti Tünel’in de kapatılacağını duyurdu.

shakira-instagram-1

Açıklamada, “Gümüşsuyu MKE önünden kapama yapılarak akım Dolmabahçe istikametine verilmeyecek, Dolmabahçe Tünel Bomonti girişinden Dolmabahçe istikameti araç trafiğine kapatılacak, Mete Caddesi'nden Bedri Karafakioğlu Caddesi istikametine akım verilmeyecek, Kadırgalar ışıklardan Kadırgalar Caddesi istikametine akım verilmeyecek, Dolmabahçe Tünel çıkışından kapama yapılarak akım stat arkasına gönderilemeyecek.

Açıklamada, alternatif güzergahlara ilişkin şu bilgiler paylaşıldı: “Teşvikiye Caddesi Süleyman Seba Caddesi istikameti, Mete Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Yedikuyular, Taksim istikameti, Mecidiyeköy istikameti, Sıraselviler Caddesi, Mete Caddesi, Cumhuriyet Caddesi istikameti, Mete Caddesi'nden Cumhuriyet Caddesi istikameti Tarlabaşı , Refik Saydam Caddesi istikameti, Meclis-i Mebusan Caddesi ve Barbaros Bulvarı istikameti, Piyalepaşa Bulvarı ve Hürriyettepe ışıklar istikameti.