Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Shakira’dan hayranına büyük jest
Shakira’dan hayranına büyük jest
Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı Shakira, dünya turnesi kapsamında vereceği İstanbul konseri öncesi yatla boğaz turuna çıktı. Yata binmek üzereyken yanına yaklaşan bir hayranını kırmayan sanatçı, mütevazılığı ile takdir topladı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 11 Temmuz 2018 - 17:09

Shakira, dün akşam gelerek istirahate çekildiği Tarabya’daki otelinden dün 14:20’de yoğun güvenlik önlemleri altında çıktı. Basını yanıltmak için otelin önünde üç adet VIP minibüs bekletilirken, ünlü yıldız çocukları Sasha, Milan ve ağabeyi Tonino Mebarek’le otelin ana yola bakan acil çıkış kapısından çıktı. Korumaların yolu trafiğe kesmesiyle çocuklarının elinden tutarak yolun karşısına geçen Shakira bu sırada yanına gelen bir Türk hayrana sarıldı. Basın mensupların el sallayarak poz veren şarkıcı, bir ara erkek bir hayranıyla da öz çekim yaptıktan sonra tekneye çıktı.

HAYRANLARINDAN YOĞUN İLGİ

Denize açıldıktan bir süre sonra teknenin üst katına çıkarak boğazı seyretmek isteyen Shakira’nın ağabeyi Tonino Mebarek’in basın mensuplarını eline aldığı bir tepsiyle engellemeye çalışması dikkat çekti. Mebarek, kardeşi Shakira’nın yüzüne tepsi tutarak basın mensuplarını perdelerken, yat kısa yolculuk sonrası konserin olacağı Vodafone Park’ın yakınındaki Dolmabahçe iskelesine yanaştı. Tekneden inen şarkıcıyı burada emniyet ve özel güvenlik görevlileri karşılarken, Shakira’ya yol boyunca hayranları sevgi dolu tezahüratlarda bulundu.

shakira2