Sharon Stone, tüm set çalışanları aşılanmadan işe başlamayacak

Sharon Stone tamamen aşılanmış bir set istiyor ve bu isteği yüzünden işini kaybetmekle tehdit edildiğini söylüyor.

Sharon Stone, tüm set çalışanları aşılanmadan işe başlamayacak

Oyuncu, SAG-AFTRA (Amerikan Televizyon ve Radyo Sanatçıları Federasyonu) ulusal yönetim kurulu üyesi olmak için yürüttüğü kampanya sırasında kameralar karşısına geçerek, tüm set çalışanları aşılanana kadar Atlanta’daki projede çalışmayacağını söyledi.

Deadline tarafından paylaşılan videoda Stone, “Şovumdaki herkes aşılanmadan işe gidecek miyim? Hayır. Hayır, yapmayacağım. İşimi kaybetmekle tehdit mi ediliyorum? Evet. Gösterimde herkes aşı olmazsa işimi kaybeder miyim? Evet.”

Stone, güvenli olmayan bir ortamda çalışmaya devam etmek zorunda olmanın saçma olduğunu da sözlerine ekliyor.

Tüm set çalışanları aşılanmadan işe gitmeyeceğini belirten oyuncu, herkesi bu davranışa davet ediyor. Stone, “Çalışma koşullarımız bu şekilde olduğu için çok üzgünüm” dedi.

SAG-AFTRA, yapım tarafıyla yakın çalışan bazı oyuncular ve ekip için COVID-19 aşılarını zorunlu kılma seçeneğini sunuyor.

Sharon Stone'a 38 yaş küçük sevgili: Rapçi RMR'yle aşk yaşıyor İlginizi Çekebilir Sharon Stone'a 38 yaş küçük sevgili: Rapçi RMR'yle aşk yaşıyor Sharon Stone'dan yıllar sonra itiraf: Filmi kurtarmak için başrolle ilişkiye girmemi istediler İlginizi Çekebilir Sharon Stone'dan yıllar sonra itiraf: Filmi kurtarmak için başrolle ilişkiye girmemi istediler Sharon Stone'un Meryl Streep'i hedef alan sözleri sosyal medyada olay oldu İlginizi Çekebilir Sharon Stone'un Meryl Streep'i hedef alan sözleri sosyal medyada olay oldu