SHOW TV yayın akışı: Çarpışma bu akşam yayınlanacak mı? Çarpışma yeni bölüm ne zaman?

Başrollerinde başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu ve Onur Saylak'ın yer aldığı Çarpışma dizisinin yeni bölümlerinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. SHOW TV'nin yayın akışında Çarpışma'nın eski bölümlerinden bir kesit ekrana gelecek. İlginç konusu ve oyuncuları ile seyircilerin dikkatini çekmeyi başaran dizinin yeni fragmanı henüz gelmedi. Peki Çarpışma 7. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte Çarpışma dizisi hakkında merak edilenler...

SHOW TV yayın akışı: Çarpışma bu akşam yayınlanacak mı? Çarpışma yeni bölüm ne zaman?

Çarpışma dizisi her Perşembe yeni bölümleri ile ekrana geliyor. Yeni bölümde neler yaşanacak merak ediliyor. Diziden yeni fragman henüz gelmedi. Kanalların verdiği ortak karar neticesinde diziler yılbaşı tatiline girmişti. İşte Çarpışma dizisinin son bölüm özeti ve tahmini yeni bölüm tarihi…

ÇARPIŞMA 7. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Çarpışma 7. yeni bölümün 24 Ocak Perşembe akşamı yayınlanması bekleniyor.

SHOW TV YAYIN AKIŞI

show

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zeynep’i arayan Veli, Galip’in havaalanından parayı alıp ona doğru geldiğini söyler. Ancak Zeynep’i uyarır. İkinci bir hataya müsamaha etmeyeceğini söyler. Zeynep de bu kez başka bir hata olmayacağını söyleyerek onu ikna eder. Kerem, Meral ile buluşur ve ona niye olduğunu sorar. Bunu hak edecek ne yaptığını sorar. Meral gözyaşlarına boğulur. Bu sırada yanlarına Yakup gelir. Ancak Yakup’un elinde bir rehine vardır: Cemre.

Galip para ile birlikte takside giderken yolunu Kadir ve Zeynep keser. Kadir, Galip’e bir oyun kuracaklarını söyler. Kadir Zeynep’e Galip’e güvenip güvenemeyeceklerini sorar. Zeynep ondan müsade ister ve Galip ile konuşmaya gider. Galip’in yanına gelince ona arka arkaya tokatlar. Galip, olanları telafi etmek istediğini söyler.

carpisma

KEREM CEMRE’Yİ KURTARMAK İSTİYOR

Galip, Kadir’in ona anlattığı oyunu kabul eder. Ardından harekete geçer ve “Ne oluyorsa bugün olacak” der. Kerem, Yakup’un elinde bulunan Cemre’yi bırakmasını ister. Yakup’un gözü dönmüştür. Ne söylenirse söylensin dinlemez. Kerem, Cemre’yi bırakıp birebir hesaplaşmayı teklif eder. Ancak Yakup neler olacağına Meral’in karar vereceğini söyler. Meral, “Madem biri ölecek Cemre ölsün” der.

Kerem, Cemre’nin masum olduğunu hiçbir şeyden haberi olmadığını sadece mücevherlerinin eşinde olduğunu söyleyerek bırakmasını ister. Yakup tetiği çekeceği anda Cemre bir hamle yapar ve ondan kurtulur. Bu sırada Kerem Yakup’un üstüne atılır. Boğuşmaya başlarlar ve bu sırada silah patlar. Herkes donup kalmıştır. Vurulan Kerem’dir. Yakup ve Meral oradan hemen uzaklaşırlar. Cemre ne yapacağını şaşırmış halde ona yardım etmeye çalışır.