SHOW TV yayın akışı: Gülperi bugün yayınlanacak mı? Gülperi yeni bölüm fragmanları…

Dizilerin ara verilmesinin ardından yeni bölüm tarihi ve fragmanları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu dizilerden biri de Show Tv'de yayınlanan Gülperi... Peki Gülperi bugün Show Tv yayın akışında var mı? İşte Show Tv yayın akışı ve Gülperi yeni bölüm fragmanları...

GÜLPERİ 17. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


GÜLPERİ BU AKŞAM VAR MI?

Gülperi bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek. Gülperi, karşısında 7 yıl sonra Eyüp’ü görünce şoke olur. Ona “Gerçekten sen misin” diyor. Eyüp Gülperi’ye sarılır. Bu arada Can “dedemlerde gördüğüm abi bu” deyince Hasan “O babamız” der. Kadir, Eyüp’ün ortaya çıkmasından dolayı düşüncelidir. Eyüp, Gülperi’ye yaşadıklarını anlatır. Gülperi, 7 yıl boyunca onu her yerde aradığını söylerek neden haber vermediğini Eyüp’e sorar. Eyüp de kendisinin de soracakları olduğunu söyler.

SHOW TV YAYIN AKIŞI

15:00
Zahide Yetiş ve Prof. Dr. Mustafa Karataş’la

18:45
Ana Haber

20:00
Yerli dizi : Gülperi

00:15
Çarpışma

EYÜP ÇILGINA DÖNÜYOR

Eyüp, Gülperi’nin kapıcılık yaptığını öğrenince çılgına döner. Gülperi’ye neden İstanbul’a geldiklerini neden Taşkınhan’da kalmadıklarını sorar. Gülperi herşeyi anlatacağını söylese de sakinleşmemiştir. Bu sırada Hasan’ların aynı apartmanda oturduklarını öğrenen Artemis yanına gelir. Hasan kapıyı açtığında Eyüp Gülperi’ye hala hesap sormaktadır. Artemis Eyüp’ün kim olduğunu sorar. Hasan konuşmak için uygun bir zaman olmadığını söyleyerek onu gönderir.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLE

EYÜP GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Gülperi, Yakup ile ilgili yaşananları anlatmaya çalışır. Eyüp’e kardeşi Ejder ile ilgili yaşadıklarını anlatır. Onu nasıl bıçakladığını anlatsa da Eyüp ona inanmaz. Hasan araya girerek Ejder’in yaptıklarını ve hatta anasını nasıl nikahına almaya çalıştığını anlatır. Eyüp tüm bu anlatılanlara inanmakta zorluk çekmektedir. Bu sırada Bedriye Yakup’un onu nasıl sattığını ve nasıl kirletildiğini anlatır. Eyüp bu kez darmadağın olur.
gulperi

HASAN BABASINDAN AF DİLİYOR

Eyüp, Bedriye’nin anlattıklarından sonra Hasan’dan hesap sorar. Gülperi Hasan’ın bir suçu olmadığını söyler. Hasan, annesine müdahale ederek, “babam haklı” der. Babasından ailesini koruyamadığını söyleyerek onu affetmesini ister. Eyüp Hasan’a “Sana hiç birşey öğretememişim” diyerek kapıyı çarpıp çıkar. Hasan peşinden giderek nereye gittiğini sorar. Eyüp eve dönmesini söyler.

EYÜP ALİ’Yİ ÖLDÜRESİYE DÖVÜYOR

Eyüp, hapiste olan Ali’yi görmeye gelir. Ali ise gardiyanların onla dalga geçtiğini sanır. Ancak görüşme odasına girdiğinde Eyüp’ü görünce şoke olur. Eyüp, Al’ye saldırır. Onu boğmaya çalışırken gardiyan içeriye girer. Ali’yi öldüresiye dövmeye devam eder. Gardiyan sonunda onu kelepçeleyeceğini söyleyince bırakmak zorunda kalır. Hapishaneden çıktıktan sonra birilerini arayarak Ali’yi öldürmeleri için adam ayarlamasını ister.

Nurgül Yeşilçay nereli ve kaç yaşında? Nurgül Yeşilçay kimdir? İlginizi Çekebilir Nurgül Yeşilçay nereli ve kaç yaşında? Nurgül Yeşilçay kimdir?