Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sibel Can, Muhterem Nur’un yorumlarına açıklık getirdi
Sibel Can, Muhterem Nur’un yorumlarına açıklık getirdi
Sibel Can, Muhterem Nur'un açıklamaları hakkında konuştu.
Magazin 11 Nisan 2016 - 08:40

Geride bıraktığımız haftalarda Müslüm Gürses’in hayat arkadaşı Muhterem Nur, Sibel Can hakkında sert ifadeler kullanmıştı. Önceki gün bir konser veren Sibel Can, Muhterem Nur’un yorumlarına açıklık getirdi: “Can, “Arabesque” adlı albümündeki iki şarkıyı Müslüm Gürses'e ithaf ettiğini söyleyince kendisini vefasızlıkla ve reklam yapmakla suçlayan Muhterem Nur'u çok sevdiğini ve albüm çıkar çıkmaz yanına gideceğini söyledi.

Foto: Magazin arşiv

Can, “Muhterem Abla'yı feci kızdırmışım. Aslında beni yanlış anladı. En son bana sitemde bulanmalı diye düşünüyor. Çünkü ben müzisyen kızıyım. Bütün müzisyenler için canımı veririm. Müslüm Baba zaten bizim canımız, babamızdı. En son 3 yıl önce Antalya'da yazın çalıştığımız bir otelde bir araya gelmiştik. Muhterem Abla'yı çok seviyorum. Albüm çıkınca ilk işim İbrahim Bey'e gideceğim, daha sonra Muhterem Abla'ya CD'mi götüreceğim ve gönlünü alacağım” dedi.

Son güncelleme: 08:41 - 11.04.2016