Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sibel Can’dan sürprizli gece
Sibel Can’dan sürprizli gece
Sanat hayatı boyunca, birbirinden unutulmaz konserlere imza atan Sibel Can önceli akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava’da sahne aldı.
Magazin 12 Ağustos 2016 - 01:58

Sanat hayatı boyunca, birbirinden unutulmaz konserlere imza atan Sibel Can önceli akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava'da sahne aldı. Turkcell Yıldızlı Geceler organizasyonu kapsamında konser veren Can, Nur Yerlitaş imzalı iki kıyafet giydi. Şıklığıyla göz kamaştıran şarkıcı, son günlerin popüler şarkısı ‘Bağdat'ı Ayla Çelik'le birlikte seslendirdi. Gecenin bir diğer sürprizi ise çocuklarının önerisiyle tanıştığı Eypio & Burak King'le birlikte rap yapmasıydı. İkilinin sosyal medyada büyük yankı uyandıran ‘Günah Benim Suç Benim' adlı şarkısını birlikte seslendiren üçlü izleyicilerden büyük alkış aldı.

16

Sibel Can'ın kızı Melisa, konser gecesinde sade bir kıyafet tercihi yapmıştı. Küçük oğlu Emir ise annesinin sahne performansını kardeşleri ve arkadaşlarıyla birlikte izledi.

22

Sibel Can'ı izlemeye gelen büyük oğlu Engincan Ural, ayakkabı seçimiyle bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Ural gecede Nur Yerlitaş'la da selamlaştı.

1518

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.