Sibel Demiralp kimdir?

‘Fashion Week’ defilesine hazırlanırken kalp krizi geçiren The Queen of Eurosiya Güzellik Yarışması birincisi Sibel Demiralp hastaye kaldırıldı. Peki, Sibel Demiralp kimdir?

Sibel Demiralp kimdir?

The Queen of Eurosiya Güzellik Yarışması birincisi Sibel Demiralp ‘Fashion Week' defilesine hazırlanırken fenalaştı. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan Sibel Demiralp ambulansla hastaneye kaldırıldı.

ANJİYO YAPILDI

Ünlü manken hakkında ilk açıklama menajerinden geldi. Asil Çağıl “Sibel’in durumu şuan iyi. Kendisine anjiyo yapıldı ve gözetim altında tutulduğu hastanede dinlendiriliyor. Doktorlar defileye çıkmasına sağlık açısından risk oluşturacağı için izin vermiyor. Şuan için söyleyebileceğimiz tek şey, sağlık durumunun iyi olduğu. Gelişmeleri ilerleyen günlerde kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

SİBEL DEMİRALP KİMDİR?

Sibel Demiralp 23 yaşında ve 1.80 boyunda. Aslen Adana'lı olup İşletme mezunu olan güzel manken, The Queen of Eurosiya Güzellik Yarışması'nı kazanan ilk Türk’tür.

Sibel DemiralpAsil Çağıl Event Office kadrosunda bulunuyor. Sema Şimşek'i kendisine örnek aldığını söyleyen ünlü manken onun gibi bu mesleği uzun yıllar yapmak istiyor.