Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şiddetli yağmura rağmen Funda Arar coşturdu
Şiddetli yağmura rağmen Funda Arar coşturdu
Funda Arar, Harbiye Açıkhava’da yağmura rağmen unutulmaz bir konsere imza attı. Konser, zaman zaman atıştıran yağmura rağmen, baştan sona alkışlar ve çığlıklar eşliğinde izlendi!
Mustafa DERYAHAN
Magazin 17 Ağustos 2017 - 12:38

Konserden hemen önce basınla bir araya gelen Arar: “Harbiye'deyiz. Ben yıllardır konser veriyorum ama her seferinde büyük bir heyecan duyuyorum. Bugün de çok keyifli bir konser olacak. Çok hoş bir repertuvar hazırladık. Biletlerimiz de bitti, merdivenlere kadar satıldı. Bunu duymak ve burada olmak harika bir şey. ” dedi. Sahneden eşi Febyo Taşel'e teşekkürü de ihmal etmeyen Arar; “Bunca güzel şarkının sahibi kendisi” dedi.
20175
“HARUN KOLÇAK, ŞARKILARIN KALDI BİZİMLE”
Funda Arar'ın vokalleri Onno Süzme ve Tuğçe Kar, yakın zamanda aramızdan ayrılan Harun Kolçak'ın “Bile Bile” ve “Müptelayım Sana” şarkılarını seslendirdi. O sırada sahneyi boydan boya kaplayan sinema perdesine Kolçak'ın görüntülerinin yansıtılmasıyla, duygusal anlar yaşandı. Arar'ın, “Harun Kolçak, gittin bıraktın bizi ama şarkıların kaldı bizimle” cümleleriyle Açıkhava alkışlara teslim oldu.
re5er
GÖKHAN TEPE İLE DÜET SÜRPRİZİ!
Funda Arar konserin ikinci yarısında, sevenlerine bir de düet sürprizi yaptı. Arar, kendisini izlemeye gelenler arasında bulunan Gökhan Tepe'yi sahneye çağırdı ve birlikte “Unutur Mu Bir Kadın” şarkısını seslendirdiler. Konseri izlemeye gelenler arasında Bergüzar Korel, Gökhan Tepe ve eşi Aylin Tepe, Behzat Gerçeker de vardı. Funda Arar ve dev orkestrasını dinlemeye doyamayan seyircinin dinmeyen alkış ve çığlıkları cevapsız kalmadı. Arar “Kara Sevda” şarkısıyla bis yaparak sevenlerine veda etti.
hh6