Sözcü Plus Giriş

Sıfır Bir 3. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı! BluTV nasıl izlenir?

Fenomen dizi Sıfır Bir 3. sezonu ile BluTV'de başladı! BluTV izleyicileri Sıfır Bir Adana ile 9 Kasım Perşembe günü buluştu. Yeni sezonu büyük bir heyecanla merakla beklenen dizinin ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Şimdi de 3. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı Peki, BluTV'ye nasıl üye olunur ve Sıfır Bir dizisi nasıl izlenir? İşte ayrıntılar...

Güncellenme: 12:07, 16/11/2017
Sıfır Bir 3. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı! BluTV nasıl izlenir?

Sıfır Bir 3. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Sıfır Bir dizisinin 3.sezonu BluTV'de olacak. Başarılı projeleriyle dikkat çeken online dizi ve film izleme platformu Blu TV, Youtube üzerinden yayın hayatına başlayan fenomen dizi Sıfır Bir Adana ile anlaştığını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Peki BluTV nasıl izlenir?  İşte, sevilen dizi Sıfır Bir'i izlemek için alternatif seçenekler…

sifirbiric

3. SEZON ÖZETİ

Geçtiğimiz sezonun final bölümüne damga vuran gelişmeler dizinin takipçilerine heyecanlı dakikalar yaşatmıştı. Düğün alayını basan uyuşturucu satıcıları Savaş, Cio ve Özgür'ün üzerine ateş kurşun yağdırmış ve düğün alayı savaş alanına dönmüştü. Kardeşlerinin en mutlu günlerinde düğünlerini basan hasımlarından intikam almak için yemin eden Cio artık onların bildiği şekilde oynayacaklarını ifade edecekler. İntikam vaktinin gelmesiyle birlikte harekete geçen üçlü bir yandan hasımlarını ortadan kaldırmaya çalışacak bir yandan da hastanedeki yakınları için dua edecek.

sifirbiric1

Yeni sezonla ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Hayalleri için 2 sene önce yola çıktılar. Kısıtlı imkanlarla adananın sokaklarında dizi çektiler. Yeri geldi kamera karşısına geçtiler. Yeri geldi mikrofon tuttular. Adanalılar kapılarını açtı, mahalleliler figüran oldu. Ve birlikten kuvvet doğdu. İnternet üzerinden yayınladıkları dizi milyonlarca kişi tarafından izlendi. O başarı Türkiye'nin internet televizyonculuğunda öncülüğünü yapan Blu TV'nin Kurucu CEO'su Aydın Doğan Yalçındağ'ın dikkatini çekti. Aydın Doğan Yalçındağ diziyle ilgili, “İlk günden dedik burada bi potansiyel var ve kesin burada bir iş birliği yapmalıyız dedik. ‘Sıfır Bir'in o özel ruhuna dokunmadan biz ne katabilriz diye ekiple çalışmalarımız oldu.” açıklamasında bulundu. Washington Post'a dahi haber olan dizinin üçüncü sezonu artık Blu TV'de.

İŞTE 3. SEZON 2. BÖLÜM FRAGMANI

 

BluTv NASIL İZLENİR?

Üyelik işleminin söz konusu olduğu BluTv, ilk 7 gün ücretsiz olarak hizmet vermektedir. İlk 7 günün ardından ise aylık 9.90 türk lirası ödeyerek üye olabileceğiniz bu uygulama için herhangi bir taahhüt söz konusu değildir. Yani istenildiği zaman üyelik iptal ettirilebilir ve herhangi bir cayma bedeli ödenmez.

sifirbiric2

SIFIR BİR ARTIK BLU TV’DE

İlk iki sezonuyla YouTube’ta milyonlarca kez izlenen Sıfır Bir dizisi, bu başarısıyla Blu TV’ye transfer oldu. Adana’da çekilen ve uyuşturucu, kadın ticareti, çeteleşme gibi konulara getirdiği eleştirel bakış açısıyla çok büyük beğeni alan Sıfır Bir dizisinin şimdiye kadar çekilen tüm bölümleri YouTube’tan ücretsiz bir şekilde izlenebiliyor.

İlginizi ÇekebilirSıfır Bir yeni sezon ne zaman başlayacak? Sıfır Bir 3. sezon Blu TV'de! Blu TV nasıl izlenir?Sıfır Bir yeni sezon ne zaman başlayacak? Sıfır Bir 3. sezon Blu TV'de! Blu TV nasıl izlenir?

 

İlginizi ÇekebilirBluTV nasıl izlenir? Sıfır Bir 3. sezonu ile BluTV'de başlıyor!BluTV nasıl izlenir? Sıfır Bir 3. sezonu ile BluTV'de başlıyor!