Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sihirbazlar Çetesi 2 filmi konusu ve oyuncuları
Sihirbazlar Çetesi 2 filmi konusu ve oyuncuları
Gerilim türündeki Sihirbazlar Çetesi 2013 yılında çekilmesinin ardından 2016 yılında Sihirbazlar Çetesi 2 filmi vizyona girdi. Peki Sihirbazlar Çetesi 2 filmi konusu ne, oyuncuları kimler?
Magazin 11 Aralık 2019 - 13:54

Sihirbazlar Çetesi 2 bu akşam yayınlanacak. Sihirbazlar Çetesi 2 filmi her biri farklı özelliklere sahip bir grup illüzyonistin macerasına odaklanıyor. İşte filmin konusu ve oyuncu kadrosu…

SİHİRBAZLAR ÇETESİ 2 FİLMİ KONUSU NE?

İzleyenlerin nefesini kesen ve toplumun hayranlığını kazandıkları Robin Hood stili gösterilerinin ardından bir sene geçmiştir. Atlılar çetesi geri dönüşünü müjdeleyen gösteri ile kaçmanın onlar için çocuk oyuncağından farksız olduğunu kanıtlayacaktır. J. Daniel Atlas, Merritt McKinney, Jack Wilder ve grubun yeni üyesi Lula ile birlikte, yeni gösterilerini Owen Case’i ifşa etme umuduyla sergilerler. Bu sefer FBI özel ajanı Dylan Rhodes’un da yardımını almışlardır fakat Rhodes’un ekibe katılımı gösteri öncesi ifşa olur; ve planlar geri teper. İtibarlarını geri kazanmka isteyen Atlılar kariyerlerinin en zorlu soygunu ile karşı karşıya kalacaklardır…

SİHİRBAZLAR ÇETESİ 2 FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

İlki 2013 yılında seyircisiyle buluşan ve ilüzyon marifetiyle çok başarılı bir soygun/intikam hikayesini konu alan suç gerilimi Sihirbazlar Çetesi’nin devamı olan filmin yönetmenliğini Jon M. Chu üstleniyor. Kadroda ilk filmden J. Daniel Atlas olarak tanıdığımız Jesse Eisenberg’e Mark Ruffalo, Dave Franco, Woody Harrelson, Lizzy Caplan ve Michael Caine eşlik ediyor.

Etiketler