Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sıla – Ahmet Kural soruşturmasında yeni gelişme
Sıla – Ahmet Kural soruşturmasında yeni gelişme
Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nu darp ettiği iddiasıyla hakkında 5 yıla kadar hapis istenen oyuncu Ahmet Kural'ın iddianamesi mahkeme tarafından kabul edildi. Duruşmanın 7 Mart'ta görülmesine karar veren mahkeme, iddianamede isimi geçen tanıkların mahkemede de dinlenmesine karar verdi.
Ümit TÜRK
Magazin 24 Aralık 2018 - 15:44

Kasım ayının başında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na avukatıyla birlikte giden ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, sevgilisi olan ünlü oyuncu Ahmet Kural’ın kendisini darp ettiğini belirterek şikayetçi olmuştu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu Savcılığı tarafından Kural, hakkında, “hakaret, tehdit ve basit yaralama” suçlarından 1 yıl 1 aydan 5 yıla kadar hapis talebiyle iddianame düzenlemişti. İstanbul 60. Asliye Ceza Mahkemesi, iddianameyi kabul etti. Mahkeme, ilk duruşma tarihi olarak 7 Mart 2019 tarihini belirledi. Duruşma tarihini Sıla Gençoğlu ile Ahmet Kural’a tebliğ eden mahkeme, iddianamede adı geçen 5 kişinin mahkemede de tanık olarak dinlenmesine karar verdi.

Son güncelleme: 16:05 - 24.12.2018