Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sıla, ayrılığın ardından kısa bir tatile çıktı
Sıla, ayrılığın ardından kısa bir tatile çıktı
Komedyen Ahmet Kural'dan ayrılan Sıla, ayrılık acısını hafifletmek için soluğu arkadaşlarıyla birlikte Kapadokya'da aldı.
Magazin 21 Ocak 2018 - 13:45

Şarkıcı Sıla ile Ahmet Kural’ın birlikteliklerinin sona ermesi tıpkı başladığı gibi hızlı oldu.

sila-ahmet-kuralİkili, 2017 yılının Nisan ayında aşk yaşamaya başlamıştı ve bu birliktelik magazin dünyasında büyük ses getirdi. Ne var ki ikilinin mutluluğu kısa sürdü ve geçtiğimiz günlerde yollarını ayırdılar.

silaahmetkuralAyrılığın ardından morali hayli bozuk olan Sıla, kendisini toparlamak için arkadaşlarıyla birlikte kısa bir tatile çıktı.

kapadokya
Ayrılık sonrası saçlarını da kestiren ve yepyeni bir imaja bürünen Sıla’nın güçlü görünme çabasına karşın ayrılıktan etkilendiği iddia edildi.

silaahmetkural
Son dönemin favori tatil duraklarından Kapadokya’yı tercih eden Sıla’nın, tanınmamak için tatil boyunca bere ve gözlük kullandığı öğrenildi.

 

 

Sıla pop müzik dünyasının en güzel kadınları arasında gösteriliyor. Sahnede özgün tarzını ortaya koyan Sıla, imaj değişikliğinde de cesur adımlar atmaktan çekinmiyor,.

sila
Son güncelleme: 13:48 - 21.01.2018