Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sıla cevabı vermiş!
Sıla cevabı vermiş!
Ahmet Kural ile ayrıldıktan sonra adı son zamanlarda Can Yantır ile aşk yaşadığı iddaalarına karışan şarkıcı Sıla önceki gün Atatürk havaalanında görüntülendi.
Magazin 26 Mart 2018 - 07:24

Yeni saç modeliyle çok dikkat çeken Sıla'nın gözlüğü ve giyim tarzı da oldukça dikkat çekiciydi. Havaalanında karşısında muhabirleri gören Sıla koşar adımlarla alana giriş yapmak istedi.

sila-1
Muhabirlerin “Can Yantır ile aşk yaşadığınız doğru mu?” sorusuna “Arkadaşlar daha önce gereken cevabı verdim. Konser için İspanya'ya gidiyorum. Kolay gelsin” demekle yetindi.

sila-ic
İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ AŞKLA BAŞLADI

Oyuncu Ahmet Kural’la ayrıldıktan sonra kısa aralıklarla imaj değişikliğini yaptığını gördüğümüz Sıla, havalimanında yine farklı biri olarak muhabirlerin karşısına çıktı. Sürekli olarak saçıyla oynayan ve hatta verdiği konserlerde giydiği cüretkar kıyafetlerle hakkında silikon taktırdığı iddiaları bile dolaşan şarkıcının hızına yetişmek pek de mümkün görünüyor. Aslında Sıla’yı sosyal medya hesabından takip edenler onun bu değişiklikleri Ahmet Kural’la ilişki yaşamaya başladığı dönemde yapmaya başladığını hatırlayacak… İşte o değişiklikler:

sila-1

sila-ic-2
Sıla, Ahmet Kural’la olan birlikteliğinin ilk ayında önemli bir değişikliğe giderek saçlarını kahkül kestirmiş ve sarıya boyatmıştı. Yeni görüntüsü ‘yeni aşka, yeni imaj yaptı' yorumlarına neden olmuştu.

sila-2
Sıla ilişkisi boyunca sadece kendi imajıyla oynamakla kalmadı, sevgilisi Ahmet Kural’ın imajıyla da oynadı…

sila-ic-3

Sıla’nın sevgilisiyle birlikte katıldığı Bodrum konserindeki görüntüsü beğeni alırken Ahmet Kural için olumsuz yorumlar gelmişti.

sila-ic-5Sıla’nın ayrılık sonrasında girdiği imaj arayışlarıysa sevenlerini bile şaşırtacak bir hızla yaşandı. Ayrılığın ardından Kıbrıs’ta verdiği bir konserle sevenlerinin karşısına çıkan şarkıcı, kısacık kestirdiği ve sarıya boyattığı saçlarıyla olduğu kadar dekoltesiyle de adından söz ettirdi.

sila-ic-8Birbiri ardına radikal değişimler yaparak adeta bir gizli servis ajanı gibi kılıktan kılığa giren Sıla sürpriz  bir karar alıp sarı saçlarını kızıla boyatıp kısacık kestirdi.

sila-ic-9

Bu saçla kendisini iyi ifade edemediğini düşünmüş olacak, Sıla kısa süre sonra Bebek’te bir kuaför çıkışında görüntülendi ve tabi ki başarılı şarkıcı yine saçlarıyla oynamış ve imajını yenilemişti… Sarı saçlarına geri dönen Sıla kendisine yöneltilen sorularaysa yanıt vermedi.

sila-ic-6
Sıla sadece on gün önce Rotterdam’da verdiği konserde yeni görüntüsüyle hayranlarının karşısına çıktı. Küt kesim sarı saçlarıyla farklı bir görüntüye bürünmüş olan Sıla, bu defa sadece saç rengi ya da kesimiyle değil kıyafetinin dekoltesiyle de olay oldu. Son derece cesur kıyafetiyle hayranlarının karşısına çıkan Sıla görünen o ki bu imaj değişikliği olayını sevmiş görünüyor.

sila-ic-7
Son güncelleme: 10:03 - 26.03.2018