Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sıla Gençoğlu Ahmet Kural’dan hamile iddiası…
Sıla Gençoğlu Ahmet Kural’dan hamile iddiası…
Geride bırakıtığımız yaz ayının başlarında ilişki yaşadıkları ortaya çıkan Sıla Gençoğlu ve Ahmet Kural ilişkisinden bebek iddiası ortaya atıldı.
Magazin 3 Ekim 2017 - 13:24

Ahmet Kural ile Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz mart ayından beri aşk yaşıyor. Bir süredir ünlü şarkıcının Suadiye'deki evinde beraber yaşamaya başlayan ünlü çiftten müjdeli bir haber geldi. Medyatava’nın haberine göre; 37 yaşındaki Sıla hamile.

sila-ahmet-kural

Sevgilisi Ahmet Kural ile bebek haberini büyük bir sevinçle karşılayan güzel şarkıcı, nazar korkusuyla bu çok yeni gelişmeyi şimdilik gizlemeyi tercih ediyor. Sıla, geçen yaz kendisinden 3 yaş küçük sevgilisi Ahmet Kural'ı annesi Ömür ve babası Şükrü Gençoğlu'yla da tanıştırmıştı.

MENAJERDEN HAMİLELİK YALANLAMASI

Sıla’nın menajeri Serkan Güney, şarkıcının hamile olmadığını söyledi. Son dönemde aldığı kilolarla dikkat çeken Sıla’nın, evine hırsız girdikten sonra sevgilisi Ahmet Kural’ın evine taşındığı iddia edilmişti.

Son güncelleme: 16:20 - 03.10.2017