Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sıla süper minisiyle kendisini izlemeye gelenlerin başını döndürdü
Sıla süper minisiyle kendisini izlemeye gelenlerin başını döndürdü
10'uncu sanat yılını ekim ayından bu yana 'ON’dan Kalan' konserler serisiyle kutlayan Sıla, İstanbul’da her pazartesi üst üste hayranlarıyla buluştuktan sonra dün akşam da Ankaralılarla bir araya geldi.
Magazin 27 Kasım 2017 - 11:19

Sıla, geçen akşam Ankara’da bulunan bir mekanda sahne aldı. Güzel sanatçı, sezonun trendi file çorabı, military etkisini ve her daim popüler olan mini eteği çok güzel harmanlamış. Gerek boyunun uzun olması, gerek fit bir vücuda sahip olmasından dolayı kıyafetin hakkını veren Sıla, smokin tarzındaki military süper mini eteği ile adeta modellere dahi taş çıkarmış. Güzel şarkıcı aksesuar seçimiyle de doğru bir karar vermiş.

BÜYÜK COŞKU YAŞANDI

Bekar şarkılar, platonik şarkılar, kavuştular şarkıları, daraldılar, ayrıldılar ve partili şarkılar olmak üzere 6 farklı konseptte topladığı şarkılarını, sahne performansıyla pekiştiren sanatçı, dinleyicilerine unutulmaz anlar yaşattı. İstanbul'dan sonra Ankaralılar ile buluşmanın çok büyük bir mutluluk olduğunu söyleyen Sıla, konser boyu şarkılarına coşkuyla eşlik eden izleyicisine teşekkürlerini iletti.
silaahmetkural

 

Son güncelleme: 17:32 - 27.11.2017