Hazer Amani ve Sıla’dan yeni görüntü! Sıla ile Hazer Amani’nin hiçbir yerde olmayan görüntüsü…

Sarıyer'de bir et lokantasında baş başa yemek yiyen ünlü Şef Hazer Amani ve şarkıcı Sıla mekan çıkışında muhabirlere yakalandı. Sıla ve Hazer Amani'nin magazin gündemine bomba gibi düşen görüntülerinin ardından baş başa oldukları anların görüntüleri de ortaya çıktı...

Hazer Amani ve Sıla’dan yeni görüntü! Sıla ile Hazer Amani’nin hiçbir yerde olmayan görüntüsü…

Geride bıraktığımız akşam Beşiktaş’ta trafikte seyir halinde görüntülenen aracın içerisinde Ahmet Kural’la yaşadığı şiddet olaylarıyla gündemde olan şarkıcı Sıla ve ünlü şef Hazer Amani vardı. İlk görüntülendiklerinde adeta yarı baygın bir şekilde görülen ikili kısa bir süre sonra içinde bulundukları aracın şoförü tarafından uyarıldı.

amani-sila

Ancak Sıla ve Hazer Amani bu defa da kırmızı ışık mağduru oldu. 2. Sayfa programının kameralarına, son derece şaşkın bir şekilde çevresine bakınırken yakalanan Sıla konuyla ilgili açıklamada bulunmazken, şef Hazer Amani ise yakın zamanda ekranda olacak bir projeyi görüşmek üzere buluştuklarını ve sadece bir iş görüşmesi olduğunu söyledi. Arabadaki baygın görüntüleri hakkında bir yorumda bulunmayan Amani eşiyle bir sorunu olmadığını Sıla’nın da kendi eşiyle tanışmadığını söyledi.

MEKANDAKİ YEMEĞİN GÖRÜNTÜSÜNE SÖZCÜ ULAŞTI

Sıla ve Hazer Amani’nin magazin gündemine bomba gibi düşen görüntülerinin ardından Sözcü.com.tr olarak ikilinin Sarıyer’deki bir et lokantasında baş başa yedikleri iş yemeğinin görüntülerine ulaştık. Sıla’nın kameraya yansıyan görüntüsünde son derece samimi bir ortamda keyifli bir sohbet yaptığı görülüyor.

sila-ic-y Sıla, evli şef Hazer Amani ile aynı araçta! İlginizi Çekebilir Sıla, evli şef Hazer Amani ile aynı araçta!
Loading...