Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sıla’dan Ahmet’e ‘kayık’lı mesaj
Sıla’dan Ahmet’e ‘kayık’lı mesaj
Şarkıcı Sıla sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bir dönem sevgili olduğu oyuncu Ahmet Kural'a göndermede bulundu.
Magazin 12 Mart 2018 - 11:05

Magazin dünyasının en sürpriz aşklarından biri olmuştu şarkıcı Sıla ve oyuncu Ahmet Kural’ın aşkı… Aşkları kısa sürede öylesine ses getirmişti ki ikili hakkında yapılan sosyal medya paylaşımları onları trend listesine bile sokmuştu. Sıla zaman zaman yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla ne kadar büyük bir mutluluk içerisinde olduğunu gösteriyordu. Ancak bundan 1,5 ay önce ikilinin ilişkisi başladığı gibi sürpriz bir şekilde sona erdi. Taraflar, konuyla ilgili konuşmaktan kaçındı. İlişkinin ise Ahmet Kural’ın Sıla’ya kıskançlıktan kaynaklı şiddet uyguladığı için bittiği iddia edildi. Tüm bu söylentiler ve iddialar tazeliğini korurken Sıla yaptığı sosyal medya paylaşımıyla eski sevgilisi Ahmet Kural’a göndermede bulundu.

sila-ic

Hesabından Sıla adını taşıyan bir kayık fotoğrafı paylaşan şarkıcı Sıla bu karenin altına yazdığı; “O kayığa binip gitmek öyle zor değil. Yüzüp de bilmeyenlere gelsin. Güzel haftalar” notuyla evlilik yolunda giden ilişkisini bitirdiği Kural’a mesaj verdi. Bu paylaşıma gelen yorumlar Sıla’nın Ahmet Kural’a büyük bir taş attığı şeklinde yorumlanırken genç kadının bu tarz manidar paylaşımlar yapması ona dair bir şeyler hissetmeye devam ettiği şeklinde de yorumlandı.

Son güncelleme: 06:58 - 13.03.2018