Simge Sağın, misafirlerini zehirledi

Simge Sağın, internet üzerinden yayınlanan Hadi Be adlı radyo programına katıldı. Güzel şarkıcı programda birbirinden ilginç açıklamalar yaptı.

Simge Sağın, misafirlerini zehirledi

Simge Sağın, arı ve çekirgeden çok korktuğunu açıkladı. Sağın, “Arılardan ve çekirgelerden inanılmaz korkuyorum. Kampta bir çekirge yapıştı üzerime. O da yapıştığı zaman gitmiyor üzerinizden. Belki bilirsiniz. En sonunda biri aldı ve hayatımda hiç unutamadığım travmatik bir durum oluştu. Bir de arılardan çok korkuyordum. Büyüdükçe arılarla aram daha iyi olmaya başladı ama sonra anladım durumu, arının kendisi değil sesi beni rahatsız ediyormuş” dedi.
simgesagin
ŞÖMİNEYİ İLK YAKIŞIMDA HERKESİN SURATI SİMSİYAH ALDI!

Sağın’ın asıl ilginç açıklaması ise misafirlerini zehirlediğine yönelik açıklaması oldu. Kısa süre önce taşındığı evindeki şöminenin önünde röportaj veren Simge Sağın, şömineyi ilk yakışında yaşadığı talihsizliği şöyle anlattı: “Benim hayatım boyunca hiç şöminem olmadı. Buraya taşındıktan sonra ben tutturdum ve Alper'e dedim ki: ‘Git odun al, şömineyi yakacağız!’. Alper gitti, odun aldı. Yaktık ama o gün lodos varmış. Eve de misafir çağırdık. Herkesin suratı simsiyah oldu. Yoğurt yedik zehirlendik diye. Midesi bulananlar vardı. İlk açılış mide bulantısı ve zehirlenmeyle gerçekleşti yani. Şimdi hava durumuna bakıp şömine yakıyoruz.
saginsimge