Simge’nin hayali ayakkabı tutkusu sayesinde gerçekleşti

Prens & Prenses adlı yeni single'yla müzik listelerine hızla giriş yapan Simge, Deichmann'ın sponsorluğunda Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser verdi.

Simge’nin hayali ayakkabı tutkusu sayesinde gerçekleşti

Miş Miş, Yankı, Kamera ve son teklisi ‘Prens & Prenses’ ile başarı çıtasını gün geçtikçe yükselten sanatçı, Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki ilk konserini kalbe dokunan şarkıları eşliğinde verdi. Sahne şovu ile beğeni toplayan sanatçıya hayranları da eşlik etti. Gecenin sürprizi, Miş Miş şarkısına kıvrak danslarıyla eşlik eden dansöz Didem oldu. İlk defa Bostancı Gösteri Merkezi’nde hayranlarının karşısına çıkan sanatçıyı, ünlü dostları da yalnız bırakmadı.

KIYAFETLER VE DANSLAR GECEYE DAMGA VURDU

Samsun Demir, Emel Müftüoğlu, Yaşar Gaga, Aydın Kurtoğlu, Özgün, Ece Gürsel, Emre Erdemoğlu, Mert Davran, Murat Joker, Veli Kuzlu, Ersay Üner, Kenan Acar, Erhan Bayrak, Serkan Ölçer, Ece Ölçer, Mert Carim, Ayşegül Akdemir, Gökhan Şahin, Açelya Elmas, Yavuz Hakan Tok ve radyocu, televizyoncu arkadaşları konseri izlemeye gelenler arasındaydı. Konserin bir diğer sürprizi olan Gencer Savaş Orkestrası ile de unutulmaz bir performans sergileyen Simge, konseri izlemeye gelenlere eğlenceli dakikalar yaşattı. Simge, muhteşem dans şovları ve sürprizler eşliğinde unutulmaz bir geceye imza attı. Simge, konserde Deichmann için yazdığı ve Miş Miş şarkısını uyarladığı ‘Ayakkabı Tutkum’ adlı jingle’nı da sahnede seslendirdi.

simge-13

“SEVENLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Sahne şovlarıyla da sevenlerine görsel bir şölen yaşatan sanatçı, Gülşah Saraçoğlu’nun tasarladığı kıyafetlerle de göz doldurdu. Başarılı sanatçı: “Benim için çok kıymetli bir geceydi. Deichmann ailesine ve beni bu gecede yalnız bırakmayan tüm sevenlerime ve dostlarıma çok teşekkür ederim” sözleriyle duygularını dile getirdi.
simge______2

Loading...