Sözcü Plus Giriş

Simge ve Eylem Tertemiz’in acı günü

Manken ve model Simge Tertemiz ile modacı kardeşi Eylem Tertemiz'in Hatay'ın İskenderun ilçesinde yaşayan 60 yaşındaki babası Metin Tertemiz oturduğu apartmanın 4'üncü katındaki evinin balkonundan düşerek hayatını kaybetti.

Güncellenme: 15:43, 04/05/2020
Simge ve Eylem Tertemiz’in acı günü

Manken ve sunucu Simge ile modacı kardeşi Eylem Tertemiz’in İskenderun’da liman acenteciliği yapan babası Metin Tertemiz, sabaha karşı ablasıyla yaşadığı Yenişehir Mahallesi’ndeki apartmanın 4’üncü katındaki evlerinin balkonundan düştü. Vatandaşların ihbarıyla olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, Tertemiz’in hayatını kaybettiğini belirledi. Tertemiz’in cenazesi, yakınlarının ağıtları eşliğinde otopsi için morga götürülürken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

“ACIMIZ TARİFSİZ”

Haberi İstanbul’da alan Simge Tertemiz, babasıyla fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Tertemiz, paylaşımında şunları dile getirdi “Canım babam, çınarım, Hakk’ın rahmetine kavuştun melek oldun. Acımız tarifsiz, gidişin çok erken oldu. Sana gelişimiz çok çaresiz. Hakkını helal et babam. Hakkını helal et. Yüce Rabbimin rahmeti üzerine olsun, mekanın cennet olsun. Seni sonsuza dek seviyorum. Seni hep bu gülüşünle, esprilerinle, aydınlık görüşlerinle yolumuz, ışığımızsın.”(DHA)

Yayınlanma Tarihi:15:32,