Sözcü Plus Giriş

Sinan Akçıl’ın sevgilisi Otilia Bruma’dan şaşırtan itiraf!

Şarkıcı Sinan Akçıl ile bir yıldır aşk yaşayan Otilia bilinmeyenlerini anlattı.  Otilia Bruma, "Hepimiz biliyoruz ki erkekler çapkındır. Eğer bir kez aldatırsa, bir gecelik ilişkiyse affederim. Bazen macera, kaçamak o ilişkiyi daha sağlamlaştırır" diyerek herkesi şaşırttı.

Güncellenme: 15:00, 18/11/2017
Sinan Akçıl’ın sevgilisi Otilia Bruma’dan şaşırtan itiraf!

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda gazetecileri görünce sevgilisi Otilia‘nın elini bırakarak sevgilisinin yanından ayrılan Sinan Akçıl büyük bir şaşkınlık yaratmıştı. Neye uğradığını şaşıran Otilia, çevredeki mağazaların vitrinlerine bakmakla yetinmişti. Bu olaydan sonra Posta’ya röportaj veren Romen güzel, yaptığı itiraflarda yok artık dedirtti.

“KAÇAMAKLAR İLİŞKİYİ SAĞLAMLAŞTIRIR”

Otilia Bruma, Sinan Akçıl ile olan ilişkisinden bahsetti. Otilia “Sinan bir kere aldatsa affederim. Erkeklerin kaçamak yapması ilişkiyi sağlamlaştırır” dedi. Daha önce de Hülya Avşar‘da sunduğu programda “Erkekler arada bir aldatırsa ilişki uzun yıllar sürer” açıklamasını yaparak magazin ve sanat camiasında büyük bir polemik başlatmış ve gündemde kalmıştı. Sinan Akçıl’ın sevgilisi Otilia’nın bu sözlerini bazı okuyucular ‘Otillia bunu gündeme gelebilmek için söyledi‘ diyerek yorumladı.

“CİNSEL İLİŞKİ ŞART”

Otilia, sözlerine şöyle devam etti: “Cinsel ilişki olmazsa kendimi kadın hissedemem. Bu nedenle cinsel ilişki şart

İlginizi ÇekebilirSinan Akçıl gazetecileri görünce sevgilisinin elini bıraktıSinan Akçıl gazetecileri görünce sevgilisinin elini bıraktı
Yayınlanma Tarihi:14:49,