Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinan Çalışkanoğlu’ndan takipçisine… ‘Dangalak Nesil’
Sinan Çalışkanoğlu’ndan takipçisine… ‘Dangalak Nesil’
Oyuncu Sinan Çalışkanoğlu, sosyal medya hesabından kendisine en büyük hayalini ileten takipçisinin mesajını paylaşarak çarpıcı bir yorumda bulundu.
Magazin 25 Ocak 2018 - 13:52

Ülkemizde uygulanan vergilendirme sistemi yüzünden yurt dışında satıldığından iki kat fazla fiyata ülkemize gelen ve kredi kartıyla satın alınması yasaklanan cep telefonları bu cihazlara ulaşmak isteyen gençlerin hayallerini süslüyor. Ancak bu konuyu fazlaca abartan gençler de yok değil. Bu gençlerden biri sosyal medya hesabı üzerinden oyuncu Sinan Çalışkanoğlu’na ulaşarak ondan bir cep telefonu almasını istedi. Kendisinin maddi yetersizliklerden dolayı bu telefona ulaşamadığını söyledikten sonra Çalışkanoğlu’ndan telefon almasını isteyen genç hiç beklemediği bir yanıtla karşılaştı. Sinan Çalışkanoğlu gencin bu mesajını hesabından paylaştı ve “Böyle bir nesil var işte. Iphone7 hayali kuran dangalak nesil!” notunu düştü.

sinan-ic
Son güncelleme: 14:00 - 25.01.2018