Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinem Öztürk’ün müstakbel eşi evli değilmiş
Sinem Öztürk’ün müstakbel eşi evli değilmiş
Sinem Öztürk'ün müstakbel eşi halen evli olduğu iddialarını yalanladı.
Magazin 22 Nisan 2016 - 10:02

Sinem Öztürk'ün nikâh masasına oturmaya hazırlandığı reklamcı sevgilisi Mustafa Uslu, eski eşinden resmi olarak boşanmadığı yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti. Konuyla ilgili Medyafaresi’ne konuşan Uslu, iddiaların asılsız olduğunu ve boşanma işleminin resmi olarak gerçekleştiğini söyledi.

Uslu’nun açıklamaları: “Biz Sinem’le birbirimizi çok spontene gördük ve kayıtsız şartsız bütün saflığımızla aşık olduk. Bunu da dile getirmekten hiç korkmadık. Ben 2011 yılından beri eski eşimden ayrıyım. O tarihten bu yana evimiz, yolumuz her şeyimiz ayrı. 1 Nisan 2016 tarihinden itibaren de resmi olarak boşandık. Boşanma anlaşmalı olarak oldu ve hâkim karşısına birlikte çıktık. Eski eşim de ben de temyizden feragat ettiğimize dair dilekçelerimizi de verdik. Sinem de 3 Nisan’da yani benim doğum günümde birlikteliğimizin duyurusunu yaptı. Dolayısıyla bugün basında hâlâ resmi olarak evli olduğuma dair çıkan haberlerin hepsi asılsızdır. “

Son güncelleme: 13:17 - 22.04.2016