Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sırılsıklam dizisiyle tanınan Melis Yamalıoğlu, aracına çarpan sanatçıyı darp etti
Sırılsıklam dizisiyle tanınan Melis Yamalıoğlu, aracına çarpan sanatçıyı darp etti
İzmir Narlıdere' de trafik kazası geçiren keman sanatçısı İpek Sancar Kurteş, başrollerini merhum İbrahim Erkal ile paylaştığı 'Sırılsıklam' dizisiyle ünlenen Melis Yamalıoğlu tarafından darp edildi.
Magazin 18 Nisan 2018 - 12:22

Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuar bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışan İpek Sancar Kurteş, pazar günü geçirdiği trafik kazası sonrası oyuncu Melis Yamalıoğlu tarafından darp edildi.

PROVAYA GİDERKEN KAZA YAPTI

Saldırı sonrasında 10 günlük rapor verilen Kurteş’in, saldırı nedeniyle Sabancı Kültür Merkezi’ndeki konserde yer alamadığı öğrenildi.

BOYNUNUN ÜZERİNE DÜŞTÜ

Darp edilerek hakaret ve küfürlere maruz kaldığını ifade eden Kurteş, “Beni araçtan indirip bütün gücü ile itti. Boynumun üzerine asfalta düştüm. O sırada olayı görüp duran bir kişi, beni kurtardı. Bana saldıran kadını tuttu. Ben acılar içinde yerde kıvranırken, kendisini tutmaya çalışanlardan kurtulup bana tekme atmaya devam etti. Boynumda, sırtımda ve el bileğimde hasar var” dedi.

“KARAKOLDA KARŞIMDA GÜLÜYORDU”

Uzun zamandır yoğun provalarla hazırlandığı konsere katılamayan İpek Sancar Kurteş, “En acısı karakolda ben acı içinde kıvranırken karşıdan gülüp bakmasıydı. Kendisinden sonuna kadar davacı ve şikayetçiyim” şeklinde konuştu.

MELİS YAMALIOĞLU’NU SIRILSIKLAM’DA OYNAMIŞTI 

 

 

ipek

Mağdur İpek Sancar Kurteş, şikayetinden kesinlikle vazgeçmeyeceğini söyledi.

Son güncelleme: 12:33 - 18.04.2018