Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 14. son bölüm izle
Kadın 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 14. son bölüm izle
Kadın yeni bölüm fragmanı geldi Fox TV ekranlarında yayınlanan Özge Özpirinçci ile Caner Cindoruk'un başrollerini paylaştığı Kadın dizisinin 14. son bölümü yayınlandı. Şirin bir açık daha veriyor ve iyice köşeye sıkışıyor. İzleyiciler Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Kadın dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 30 Ocak 2018 - 23:31

Kadın dizisinin 14. son bölümü yayınlandı. Bahar, gerçeklerin peşine düşüyor. Peki gerçeklerin ardında Bahar’ı bekleyen sürprizler neler? Kadın yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. İşte Kadın dizisi son bölüm özeti, linki ve yeni fragman ile ilgili detaylar…

KADIN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

 

 

Sarp'ın telefonunu Enver'in gönderdiğini öğrenen Bahar gerçekleri öğrenmek için Enver ile yüzleşir. Enver'in yalan söylemeyeceğini düşünen Bahar, Enver ne derse inanmaya hazırdır. Enver ise Bahar'ın telefonda gösterdiği mesajlardan sonra Şirin'den daha fazla utanmaya başlamıştır.

Arif'i çok seven Nisan ve Doruk ise her fırsatta Arif'i görmek ister ve bu durum Arif ile Bahar'ın daha çok vakit geçirmesine neden olur. Şirin, Nisan ve Doruk sayesinde bir açık daha verecektir. İyice köşeye sıkışmaya başlayan Şirin bu olaydan da söylediği yalanlarla kurtulabilecek midir?

KADIN YENİ FRAGMAN

KADIN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:05 - 19.03.2018