Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler 20. yeni bölüm fragmanı Sarmaşık’ta işler karışıyor! Ufak Tefek Cinayetler 19. son bölüm izle…
Ufak Tefek Cinayetler 20. yeni bölüm fragmanı Sarmaşık’ta işler karışıyor! Ufak Tefek Cinayetler 19. son bölüm izle…
Ufak Tefek Cinayetler'de gelişmeler şaşırtırken işler iyice karışıyor. Sarmaşık sakinlerinin entrika dolu hayatında neler olacak? Ufak Tefek Cinayetler 19. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Dizi severler her bölümü entrikalar ve heyecanlarla dolu Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun cevabını internet üzerinden araştırıyor. İşte Ufak Tefek Cinayetler dizisinde son gelişmeler...
Magazin 6 Mart 2018 - 23:34

Ufak Tefek Cinayetler 19. son bölümde Arzu, Merve’nin yalanını, Oya da Burcu'nun oyunu çözüyor. Şimdi ikisi için de kara günler başlıyor. Sarmaşık sitesinde yaşayan sakinlerin, pek de sakin olmayan hayatını anlatan dizi de entrikalar birbirini kovalıyor. Peki Ufak Tefek Cinayetler 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile ilgili merak edilenler…

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

5 kadın zincirleme birbirini zehirlemeye başlıyorlar. Çember git gide daralıyor. Artık biri birinden kurtulmak zorunda! Merve, Arzu ve Oya ittifakını tek hamleyle dağıtıyor. Arzu da Oya’ya düşman oluyor. Sonunda sarmaşık Oya’yı kuşatıyor.

 

Ve Kemal Başkomiser korkunç bir sırrı öğreniyor! Görülen o ki; bu araştırdıkları, işlenen ilk cinayet değil! Kadınların savaşı aslında daha şimdiden “can alma” seviyesine geliyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 20. BÖLÜM FRAGMANI

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:09 - 07.03.2018