Siyah Beyaz Aşk 10. yeni fragman yayınlandı! Şahin her şeyi anlatacak! Siyah Beyaz Aşk 9. bölüm izle!

Siyah Beyaz Aşk 9. son bölüm yayınlandı. Yiğit’in evinin kurşunlandığı haberiyle deliye dönen Ferhat sorumlularını bulmak için harekete geçiyor. Siyah Beyaz Aşk 10. yeni fragman yayınlandı mı? Şahin, Ferhat’ın hayatındaki tüm yalanları anlatacak. İşte Siyah Beyaz Aşk 9. son bölüm izleme linki ve yeni fragman....

Siyah Beyaz Aşk 10. yeni fragman yayınlandı! Şahin her şeyi anlatacak! Siyah Beyaz Aşk 9. bölüm izle!

Kanal D’nin dizisi Siyah Beyaz Aşk 9. son bölüm yayınlandı. Başrollerinde Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol’un yer aldığı dizinin senaryosunu Erkan Birgören yazıyor. Son bölümde Şahin, Ferhat'ın hayatındaki tüm yalanları anlatmaya karar veriyor. Peki Siyah Beyaz Aşk 10. yeni fragman yayınlandı mı? İşte dizi hakkında merak edilenler…

SON BÖLÜM ÖZETİ

Yiğit'in evinin kurşunlandığı haberiyle deliye dönen Ferhat sorumlularını bulmak için harekete geçer!

Ferhat'la birlikte adamların peşinden giden Cem'in yaralanması Aslı'yı çileden çıkarır. İkisi de kardeşleri için endişe etmektedir.

Namık, Şahin'i durdurduğunu söylediğine göre bunu yapan kim? Namık mı yoksa Namık'ın hamlesini görmezden gelen Şahin mi? Şahin, Ferhat'ı yanına çağırır. Şahin, Ferhat'ın hayatındaki tüm yalanları anlatacaktır!

SİYAH BEYAZ AŞK 10. BÖLÜM YENİ FRAGMAN İZLE

 


SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLE

SİYAH BEYAZ AŞK’IN HİKAYESİ

Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir.   Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür.

İyilik meleği sandığı, Ferhat'ın dayısı Namık'ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı'nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı'yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı'nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı'nın hem de Ferhat'ın hayatını kökünden değiştirecektir.