Siyah Beyaz Aşk 11. yeni fragman yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 10. son bölüm izle! Gerçekler beklenmedik bir anda ortaya çıkıyor!

Siyah Beyaz Aşk 10. bölüm yayınlandı. Ferhat ve Cüneyt, Şahin’in adamları tarafından sarılmış, çıkış yolu aramaktadır. Aslı, Ferhat’ın başının belada olduğunu öğrenince hiç düşünmeden onun peşinden gider. Ferhat ise şimdi kim olduğunu bilmediği bir düşmanla karşı karşıyadır. Dizi severler Siyah Beyaz Aşk yeni fragman yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Siyah Beyaz Aşk yeni fragman ve son bölüm hakkında ayrıntılar...

Siyah Beyaz Aşk 11. yeni fragman yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 10. son bölüm izle! Gerçekler beklenmedik bir anda ortaya çıkıyor!

Kanal D'nin dizisi Siyah Beyaz Aşk 10. son bölüm yayınlandı. Başrollerinde Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol'un yer aldığı dizinin senaryosunu Erkan Birgören yazıyor. Gülsüm bebeğine kavuşabilecek mi? Peki Siyah Beyaz Aşk 11. yeni fragman yayınlandı mı? İşte dizi hakkında merak edilenler…

Bebeğin Gülsüm ve Cüneyt'in olduğunu öğrenen Abidin, Safiye ile yüzleşir. Kaderinin Abidin'in ellerinde olduğundan habersiz olan Gülsüm bebeğine kavuşabilecek mi? Bütün oklarını Aslı'ya yönelten Namık, Aslı'yla karşı karşıya gelir. Aslı, Ferhat'a babasının Namık olduğunu söyleyip onu yaşadığı yalanın içinden çıkarabilecek mi?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Siyah Beyaz Aşk dizisi son bölümün bitmesi ile birlikte 11. yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. İşte 11. bölüm fragmanı…

 

ÖNCEKİ BÖLÜM ÖZETİ

Yiğit'in evinin kurşunlandığı haberiyle deliye dönen Ferhat sorumlularını bulmak için harekete geçer.Ferhat'la birlikte adamların peşinden giden Cem'in yaralanması Aslı'yı çileden çıkarır. İkisi de kardeşleri için endişe etmektedir. Namık, Şahin'i durdurduğunu söylediğine göre bunu yapan kim? Namık mı yoksa Namık'ın hamlesini görmezden gelen Şahin mi? Şahin, Ferhat'ı yanına çağırır. Şahin, Ferhat'ın hayatındaki tüm yalanları anlatacaktır.

SİYAH BEYAZ AŞK'IN HİKAYESİ

Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir.   Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür.

İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı’nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı’nın hem de Ferhat’ın hayatını kökünden değiştirecektir.

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLE