Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 12. bölüm 3. fragmanı geldi! Ferhat, Aslı’dan başka kimsesi olmadığını anlıyor! Siyah Beyaz Aşk 11. son bölüm izle!
Siyah Beyaz Aşk 12. bölüm 3. fragmanı geldi! Ferhat, Aslı’dan başka kimsesi olmadığını anlıyor! Siyah Beyaz Aşk 11. son bölüm izle!
Kanal D'nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk 12. bölüm 3. fragmanı geldi! Aslı'nın Ferhat'tan yıllardır saklanan sırrı öğrenmesi her şeyin seyrini değiştiriyor. Aileyi karşısına almamak adına bu sırrı gizlemeye devam eden Aslı Namık tarafından öldürülecek mi? Ferhat'ın 12 yaşındayken katil olması onda nasıl bir travma yaratmış? Aİlesinden hesap sorabilecek mi? İşte Siyah Beyaz Aşk 12. son bölüm 3. fragmanı ve 11. bölüm izleme linki...
Magazin 8 Ocak 2018 - 09:18

Siyah Beyaz Aşk 12. bölüm 3. fragmanı geldi! Aslı’nın Ferhat’ın sırrını öğreneceği bölüm büyük ses getirecek gibi görünüyor. Namık’ın ölüm evrini verdiği Aslı şimdi ne yapacak? Sırrı Ferhat’la paylaşacak mı? Siyah Beyaz Aşk 12. bölüm 3. fragmanı ve 11. son bölüm izleme linki…

siyahbeyazask12-1

Yeter ile Namık Emirhan’ın konuşmalarını duyan Aslı, Ferhat’tan yıllarca saklanan büyük yalanı öğrenmişti. Bunu Ferhat’a açıklamak istese de tüm ailesini karşısına almayı göze alamamıştı. Namık Emirhan’ın hedefi haline gelen Aslı’nın öldürülmesi emredilir. Aslı’yı kurtarmaya çalışan Ferhat, acı gerçekle de yüzleşmek zorunda kalır.

12 yaşında küçücük bir çocukken katil olmak zorunda kalan Ferhat, bunun hesabını tüm ailesinden sormaya kalkışır. Namık Emirhan’ı öldürmeye kalkan Ferhat, geçmişin intikamını almak ister.

Yıllardır büyük bir yalanın içinde yaşayan Ferhat, yanında olan Aslı’nın kalbine sığınır.

siyahbeyazask12-2

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Siyah Beyaz Aşk 11. Bölümde Aslı, Namık'ın herkesten sakladığı sırlarını ortaya çıkarmak için harekete geçiyor!
Ferhat'ın, yıllardır bir yalanın içinde yaşadığını öğrenen Aslı harekete geçmek ister. Yeter'den yılların hesabını soran Aslı, hiç beklemediği bir karşılık alır. Aslı, Ferhat ve ailesini korumak için suskunluğunu sürdürmeye devam eder. Aslı ile Ferhat, aralarındaki duvarları yıkmaya başlarlar fakat Aslı'nın, Yiğit'in yaşadığı eve gittiğini öğrenen Ferhat deliye döner. Aslı'yı yeniden ev hapsine mahkum eden Ferhat, büyük bir tehlikenin eşiğindedir.

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLE!

Safiye'nin ölümü, ailenin gündemine bomba gibi düşer. Abidin, bebeğinin süt annesi olarak Gülsüm'ü ister ve her şeyi bildiğini itiraf eder. Gülsüm, oğluna bakmayı seve seve kabul eder. Öte yandan Namık Emirhan, Aslı'nın ortadan kaldırılması için Cüneyt'i görevlendirir. Geri planda kalmaktan sıkılan bu görevi kabul eder, Aslı'yı büyük bir tehlike bekler.

siyahbeyazask12-3

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Siyah Beyaz Aşk 12. Bölüm 3. Fragmanı yayında! Ferhat, hakkındaki tüm gerçekleri öğreniyor; Aslı’dan başka kimsesinin olmadığını anlıyor!

‪#AsFer özlemi sona eriyor! #SiyahBeyazAşk yeni bölümüyle yarın 20.00'de @kanald'de.‬

Siyah Beyaz Aşk (@siyahbeyazaskkanald)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yeter ile Namık Emirhan’ın konuşmalarını duyan Aslı, Ferhat’tan yıllarca saklanan büyük yalanı öğrenmişti. Bunu Ferhat’a açıklamak istese de tüm ailesini karşısına almayı göze alamamıştı. Namık Emirhan’ın hedefi haline gelen Aslı’nın öldürülmesi emredilir. Aslı’yı kurtarmaya çalışan Ferhat, acı gerçekle de yüzleşmek zorunda kalır. 12 yaşında küçücük bir çocukken katil olmak zorunda kalan Ferhat, bunun hesabını tüm ailesinden sormaya kalkışır. Namık Emirhan’ı öldürmeye kalkan Ferhat, geçmişin intikamını almak ister.

İŞTE SİYAH BEYAZ AŞK 12. BÖLÜM 3. FRAGMANI

 

Yıllardır büyük bir yalanın içinde yaşayan Ferhat, yanında olan Aslı’nın kalbine sığınır.

Son güncelleme: 09:23 - 08.01.2018