Siyah Beyaz Aşk 12. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen, çok büyük bir yalanın içindesin! Siyah Beyaz Aşk 11. son bölüm izle

Siyah Beyaz Aşk 12. yeni bölüm fragmanı geldi! Kanal D'nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk 11. bölüm yayınlandı. Sen, çok büyük bir yalanın içindesin! sözü 12. bölüm fragmanına damga vuran anlardan biri oldu. Namık İzleyiciler Siyah Beyaz Aşk yeni fragman yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Siyah Beyaz Aşk yeni 12. bölüm yeni fragmanı ve son bölüm izleme linki...

Siyah Beyaz Aşk 12. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen, çok büyük bir yalanın içindesin! Siyah Beyaz Aşk 11. son bölüm izle

Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle ekranlara geldi. Yeni fragmana Aslı’nın Ferhat’a söylediği sözler ve gerçekler damga vuruyor. Aslı büyük bir ikilemde. Ferhat'a gerçekleri söylemeli mi yoksa onu korumak için susmalı mı? Yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler Siyah Beyaz Aşk yeni fragman yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Siyah Beyaz Aşk yeni fragman ve son bölüm özeti…

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Aslı kendi içinde bocalarken Ferhat da Aslı ve ailesi arasında bir seçim yapmak zorundadır. Uğruna hayatından vazgeçtiği ailesini mi yoksa Aslı'yı mı seçecek? Ebru bir taraftan ailenin içine sızmanın yolunu bulurken bir taraftan da Cem ile evlilik kararı almışlardır. Aslı, Ebru ve Cem'in ani evlilik kararı karşısında tavrı ne olacak?

Namık, Aslı'nın geçmişindeki kirli dosyaları bulup çıkarırken Ferhat, Aslı'yı korumak için onu özgür bırakır. Sonunda özgürlüğüne kavuşan Aslı, Ferhat'a arkasını dönüp gidebilecek mi?

SON BÖLÜM ÖZETİ

Ferhat ve Cüneyt, Şahin'in adamları tarafından sarılmış, çıkış yolu aramaktadır. Aslı, Ferhat'ın başının belada olduğunu öğrenince hiç düşünmeden onun peşinden gider. Ferhat ise şimdi kim olduğunu bilmediği bir düşmanla karşı karşıyadır.

Siyah Beyaz Aşk yeni fragman henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıda verdiğimiz linkten izleyebilirsiniz…

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Siyah Beyaz Aşk 12. Bölüm Fragmanı yayında! Ferhat’a veda eden Aslı, gerçekleri itiraf ediyor!

Namık Emirhan’ın hedefi haline gelen Aslı’yı büyük bir tehlike beklemektedir. İntikam almak için işbirliği yaptığı genç çocuk, Aslı’nın başına bela olacaktır. Aslı, büyük bir tehlikeyle baş başa kalır ve yardımına yetişen yine Ferhat olur.

Aslı ile Ferhat’ın ayrılığı, açılmamak üzere kapanan eski defterleri bir kez daha açar. Aslı, Ferhat’ın bir yalanın içinde olduğunu ve gerçeklerin bilinenden çok daha farklı olduğunu itiraf eder. Bu itiraf Ferhat’ı harekete geçirir ve yeni bir başlangıç olur.

İŞTE 12. BÖLÜM FRAGMANI

 

 

 

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMAN

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM