Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 13. bölüm fragmanı yayında! Siyah Beyaz Aşk 12. bölüm izle! Ferhat hapse giriyor, gerçekler ortaya çıkıyor!
Siyah Beyaz Aşk 13. bölüm fragmanı yayında! Siyah Beyaz Aşk 12. bölüm izle! Ferhat hapse giriyor, gerçekler ortaya çıkıyor!
Kanal D'nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk'ın 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Ferhat Aslı'yı öldürmeye teşebbüsten hapse giriyor! Siyah Beyaz Aşk 12. son bölüm izleme linkini haberimizde bulabilir dizi ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. İşte ayrıntılar...
Magazin 11 Ocak 2018 - 12:07

Siyah Beyaz Aşk 13. yeni bölüm fragmanı yayında! Yayınlanan yeni fragmanda Ferhat Aslı’yı öldürmeye teşebbüs suçlamasıyla hapse giriyor. Planı dahilinde hareket eden Ferhat istediği bilgilere ulaşacak mı? İşte Siyah Beyaz Aşk son bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Siyah Beyaz Aşk 12. Bölümde Aslı gerçekleri itiraf etmeye kalkışıyor; yaptığından büyük bir pişmanlık duyuyor!

siyahbeyaz13-1

Namık Emirhan, Aslı'yı öldürtme planı yapar. Bunun için görevlendirdiği Cüneyt, Aslı'yı öldürmesi için peşine bir adam takar. Ferhat'ın, tehlikelerden uzak kalması için Aslı'yı gitmesini istese de bu uzun sürmez. Aslı'nın hayatı tehlikeye girer ve onu kurtarma görevi yine Ferhat'a düşer. Aslı'yı kurtarmayı başaran Ferhat, bunun hesabını sormaya hazırlanır.

siyahbeyaz13-3

Ferhat'ın büyük bir yalanın içinde yıllardır habersizce yaşaması, Aslı'yı gerçekleri itiraf etmesi için harekete geçirir. Aslı yazdığı mesajla tüm gerçekleri itiraf etmek ister fakat bundan pişman olur. Aslı, Ferhat'ın yazdığı mesajı görmemesi için plan yapar. Ferhat'ın öğreneceği gerçek sonrası tüm ailesine düşman olmasını istemeyen Aslı, büyük bir sınav verecektir.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ferhat, Aslı’yı öldürtmeye teşebbüsten hapse giriyor; orada öğrendiği gerçekler gizli gerçekleri ortaya çıkarıyor! Ferhat’ın planı işleyecek mi? Hapse giren Ferhat oradan ne tür bilgilerle ayrılacak? Cezaevinde karıştığı kavgada yaralanacak mı? İşte tüm bu soruların cevabı yayınlanacak yeni bölümde verilecek. Siyah Beyaz Aşk, 15 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

siyahbeyaz13-2

İŞTE 13. BÖLÜM FRAGMANI

 

 

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

#AsFer! #SakınGitme

Siyah Beyaz Aşk (@siyahbeyazaskkanald)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kanal D'nin, yapımcılığını D Productions'ın üstlendiği, beğeni ile izlenen dizisi Siyah Beyaz Aşk'ın oyuncu kadrosuna Macit Koper ve Selin Şekerci dahil oluyor.

Siyah Beyaz Aşk kadrosuna sürpriz isimler dahil oluyor!

siyahbeyazaskyeniisimler

Azad Dağıstan karakterine Macit Koper, Ayhan Dağıstan karakterine ise Selin Şekerci hayat verecek. 13. Bölüm itibariyle baba-kız olarak izleyici karşısına çıkacak olan ikilinin Ferhat ve Aslı'nın hayatını nasıl etkileyecekleri büyük bir merak konusu.