Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 12. son bölüm izle… Siyah Beyaz Aşk 13. yeni bölüm fragmanı geldi! Ferhat, kaçırılan Aslı’yı kurtarabilecek mi?
Siyah Beyaz Aşk 12. son bölüm izle… Siyah Beyaz Aşk 13. yeni bölüm fragmanı geldi! Ferhat, kaçırılan Aslı’yı kurtarabilecek mi?
Siyah Beyaz Aşk 12. bölüm yayınlandı. İzleme linkini haberimizde bulabilirsiniz. Ferhat’la yolları ayrılan Aslı, hayatının onunla birlikte anlamlı hale geldiğini fark ediyor. İkili ayrı kalmaya dayanabilecek mi? Siyah Beyaz Aşk takipçileri 13. yeni fragman geldi mi? sorusunun cevabını internette araştırıyor. İşte son bölüm izleme linki ve yeni bölüm hakkında merak edilenler.
Magazin 8 Ocak 2018 - 23:20

Kanal D’nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk 12. son bölüm yayınlandı. İzleme linkini aşağıda bulabilirsiniz. Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümünde Ferhat’ı gerçekleri söyleyen Aslı pişman olacak mı? İzleyiciler Siyah Beyaz Aşk yeni bölümünü merak ediyor ve yeni fragman geldi mi sorusunu soruyor. İşte Siyah Beyaz Aşk dizisi hakkında son gelişmeler…

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMAN GELDİ

İçinde kalanları söylemek için yazdığı veda mesajında, Ferhat'a gerçek babasının Berber Necdet olmadığını söyleyen Aslı pişman olacak…

Namık, Aslı'yı ortadan kaldırmaya kararlıdır. Cüneyt ise kurduğu hain planla sadece Aslı'dan değil Ferhat'tan da kurtulmaya çalışmaktadır.

Yılmaz tarafından kaçırılan Aslı ölümle burun buruna gelir ancak Ferhat'ın onu kurtaracağına emindir.

 

Siyah Beyaz Aşk 13. yeni bölüm fragmanını aşağıdan öğrenebilirsiniz

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMAN

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM

SİYAH BEYAZ AŞK’IN HİKAYESİ

Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir.   Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat'ın dayısı Namık'ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı'nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı'yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı'nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı'nın hem de Ferhat'ın hayatını kökünden değiştirecektir.

Son güncelleme: 13:25 - 11.01.2018