Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmandan: Benim karanlığımdan uzak dur! Siyah Beyaz Aşk son bölüm izle!
Siyah Beyaz Aşk 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmandan: Benim karanlığımdan uzak dur! Siyah Beyaz Aşk son bölüm izle!
Siyah Beyaz Aşk 14. bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda Ferhat, Aslı'yı kendisinden uzak durması konusunda uyarıyor ve 'Benim karanlığımdan uzak dur' diyor. Bu konuşma sonrası her iki taraf da derin bir yalnızlık duygusuna kapılıyor. Siyah Beyaz Aşk son bölüm izle! Yeni bölüm fragmanı seyret...
Magazin 18 Ocak 2018 - 09:23

KanalD’nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk 14. bölüm yeni fragmanı geldi! Ferhat’ın Aslı’yı istemeyerek de olsa sert bir biçimde uyarması ve hayatımdan uzak dur demesi yeni fragmanın konusu oluyor. Siyah Beyaz Aşk son bölüm izleme linki ve dizi hakkındaki gelişmeler…

siyah14-1

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ferhat tutuklanarak cezaevine girerken Aslı'yı, Yiğit'e emanet eder. Ferhat'ı kurtarmak için çırpınan Aslı, esas düşmanın yanı başındaki Ebru olduğunu öğrenir. Ebru'nun Şahin'in kızı olduğunu anlayan Aslı için yolun sonu mu? Ferhat'ı kurtarmak için çırpınan Aslı, esas düşmanın yanı başındaki Ebru olduğunu öğreniyor’

SİYAH BEYAZ AŞK 14. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

Ferhat, Ebru'nun kim olduğunu çözdü ama hapiste… Aslı'yı, Ebru'nun elinden kim kurtaracak? Ferhat, Yiğit'i kurtarmak için uğraşırken, içerde yeni edindiği dostu Azad ise ona sürpriz bir son hazırlıyor.

siyah14-3

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Siyah Beyaz Aşk dizisinin son fragmanında Ferhat Aslı’yı karanlık dünyasına girmemesi konusunda uyarıyor ve ‘ Benim karanlığıma girme tamam mı? diyerek uyarıyor. Yalnızlığı tüm derinliği ile hisseden Aslı bundan sonra ne yapacak? Siyah Beyaz Aşk 14. Bölüm Fragmanı yayında! Aslı ile Ferhat’ın karşısına çıkan zorluklar, birbirlerine olan inançlarını yıkacak mı? Ferhat, karanlık dünyasından Aslı’yı uzak tutmak ister. Aslı ise zorluklarıdan kaçan birisi olmadığı için Ferhat’ın yanında yer almaya devam edecektir.