Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 14. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 14. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 14. son bölüm izle Kanl D'nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk'ta bu hafta fırtınalar kopacak. Yeni fragmana 'Dayımı sen mi vurdun anne?' sorusu damga vuruyor. İşte Siyah Beyaz Aşk 14. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair merak edilenler...
Magazin 25 Ocak 2018 - 09:19

Kanl D’nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk 14. son bölüm izle. Yayınlanan 15. ve yeni bölüm fragmanında Dayı vuruluyor! Ancak kimin vurduğu ilk bakışta belli olmuyor. Fragmandaki ‘Dayımı sen mi vurdun anne?’ sorusu en çok heyecan yaratan sekans oldu. İşte Siyah Beyaz Aşk 15. yeni bölüm fragmanı Siyah Beyaz Aşk 14. son bölüm izleme linki…

siyahbeyaz15

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Siyah Beyaz Aşk 14. Bölümde Ferhat'tan, Aslı'ya uzun zamandan beri beklenen itiraf geliyor!

Ferhat'ın hapiste tanıştığı Azad Dağıstan, gönderdiği mektupla Ferhat'a güvenini sınar. Azad Dağıstan'ın kızı Ayhan'ın silah doğrultması karşısında önemli bir sınav veren Ferhat, teslim ettiği mektubu okumamasıyla güven testinden geçer. Ferhat ise bu durum karşısında oldukça bozulur. Böyle bir oyun oynanması canını sıksa da Azad Dağıstanlı ile ortak hareket edecektir. Azad Dağıstan, Ferhat'a büyük saygı duyar ve onunla birlikte çalışmak ister.

siyahbeyaz15-1

Ferhat ile Aslı arasındaki gerilim devam eder. Aslı'ya eskiden olduğu gibi sert davranan Ferhat, yollarının ayrıldığını söyler. Bu karar karşısında büyük üzüntü duyan Aslı, Ferhat'ın itirafı sonrası aşka teslim olur.
Öte yandan Yiğit'in hapse girmesi, iki kardeşi tekrar karşı karşıya getirir. Yiğit, Ferhat'a sırt çevirir ve ailesi de tüm bağlarını koparmak için adım atar.

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Siyah Beyaz Aşk’ın yeni bölümünde ‘Dayı’ vuruluyor. Ancak ilk anda kimin vurduğu belli olmuyor. Aslı çevresi tarafından Ferhat’a karşı dikkatli olması konusunda uyarılıyor. Yeni bölüm fragmanında en çok dikkat çeken bölüm ise annesinin Ferhat’ a söylediği ‘Dayımı sen mi vurdun anne? diye sor demesi oluyor.

siyahbeyaz15-2

#ÇünküSevda ona seni seviyorum diyebilmektir! #AsFer #SiyahBeyazAşk

Siyah Beyaz Aşk (@siyahbeyazaskkanald)’in paylaştığı bir gönderi ()

SİYAH BEYAZ AŞK 15. BÖLÜM YENİ FRAGMANI


SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLE