Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 16. yeni bölüm fragmanı geldi! Bırak seni iyileştirsin! Siyah Beyaz Aşk son bölüm izle Boşanıyorlar mı?
Siyah Beyaz Aşk 16. yeni bölüm fragmanı geldi! Bırak seni iyileştirsin! Siyah Beyaz Aşk son bölüm izle Boşanıyorlar mı?
Siyah Beyaz Aşk 16. yeni bölüm fragmanı geldi! Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay'ın paylaştığı Kanal D'nin sevilen dizisinde Ferhat ve Aslı boşanıyor mu? Yeni fragmana Ferhat'a söylenen Bırak Aslı seni iyileştirsin! cümlesi damga vuruyor. Siyah Beyaz Aşk son bölüm izleme linki haberimizde...
Magazin 1 Şubat 2018 - 08:25

Siyah Beyaz Aşk yeni fragman geldi. Ferhat ev Aslı ayrılacak mı? sorusu yeni bölümün de konusu oluyor. Nasihat alan Ferhat Aslı’yı bırakacak mı? Yoksa onu sahiplenecek mi? Siyah Beyaz Aşk son bölüm izlemek isteyen dizi hayranlarını haberimize davet ediyoruz.

siyahbeyazask16

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ferhat ile Aslı, önemli bir karar alıyor!

Namık Emirhan'ın vurulması, tüm aileyi ikiye böler. İdil, Namık'ı vuranın Yeter olduğunu bilmesine rağmen bunu kanıtlayamaz. Zira Yeter, vurduğunu saklayacaktır ve en büyük yardımcısı Azad Dağıstan olacaktır. Ferhat ile Aslı, aralarındaki engelleri kaldırmak isteseler de ikili önemli bir sınavın eşiğindedirler. Aslı'nın yaşadığı problemlere göz yummak istemeyen ağabeyi Cem, Ferhat'tan ayrılması için bir kez daha uyarır. Fakat bu uyarılar Aslı'nın kararlarında etkili olmaz. Cem, son çare olarak Ferhat ile konuşur ve yol ayrımı için ilk adım atılır.

siyahbeyazask16-1

Öte yandan Handan, Kamil'in gerçek annesinin Gülsüm olduğunu öğrenmiştir. Bu gerçeğin ortaya çıkacak olmasıyla Gülsüm, ağabeyi Ferhat'ın tepkilerinden korkar ve intihara kalkışır. Gülsüm'e son anda yardımcı olan Abidin, Ferhat'ın tepkisinden de korumak zorunda kalır. Ferhat, bu gerçeğin ortaya çıkmasıyla deliye döner ve bu olaydan sorumlulara karşı cephe alır.

#AsFer’e şimdi ne olacak? #Söyleyemediklerim #AsFer #SiyahBeyazaşk

Siyah Beyaz Aşk (@siyahbeyazaskkanald)’in paylaştığı bir gönderi ()

siyahbeyazask16-2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Siyah Beyaz Aşk 16. Bölüm Fragmanı yayında! Aslı ve Ferhat, boşanacaklar mı? Azad Dağıstan, Ferhat’ın fikrini değiştirebilecek mi?
Azad ile dertleşen Ferhat, Aslı’dan boşanacağını söyler. Boşanmak istemesinin sebebinde ise Aslı’nın zarar görmemesi olduğunu açıklar. Azad, bu konuda Ferhat ile aynı görüşte değildir ve ona yol gösterici olmak ister.

siyahbeyazask16-4

Aslı ve Ferhat, birlikte son yolculuklarına mı çıkacak?

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLE

SİYAH BEYAZ AŞK 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

Son güncelleme: 12:35 - 01.02.2018