Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 16. yeni bölüm fragmanı geldi Siyah Beyaz Aşk 15. son bölüm izle!
Siyah Beyaz Aşk 16. yeni bölüm fragmanı geldi Siyah Beyaz Aşk 15. son bölüm izle!
Siyah Beyaz Aşk 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusu yanıtını arıyor. Kanal D'nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk son bölümde yaşanan şaşırtıcı gelişmelerini ardından yeni bölüm fragmanı izleyici tarafından merak ediliyor. 15. bölümde Ferhat, kız kardeşi Gülsüm'ün doğum yaptığını öğreniyor; ortalık karışıyor. Peki 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte 15. son bölüm özeti...
Magazin 29 Ocak 2018 - 23:06

Nefes kesen son bölümün ardından izleyicilerin gözü kulağı Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanında. Siyah Beyaz Aşk 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusu da dizinin takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı bile. Yayıncı kuruluş tarafından ne zaman yayınlanacağı merak edilen 16. bölüm fragmanında yeni bölümde neler olacak sorusunun yanıtı aranıyor. Siyah Beyaz Aşk son bölümde Aslı’ya yaptığı aşk itirafından sonra arkasından iş çevirdiğini öğrenen Ferhat, adeta çılgına dönüyor. İşte 15. son bölüm özeti ve tüm merak edilenler…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


SİYAH BEYAZ AŞK 16. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Siyah Beyaz Aşk dizisinin konusu Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan.

Birini değiştiremediğin noktada kader tersine dönerAslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat'ın dayısı Namık'ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı'nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı'yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı'nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı'nın hem de Ferhat'ın hayatını kökünden değiştirecektir.

SİYAH BEYAZ AŞK 15. BÖLÜM ÖZETİ

Siyah Beyaz Aşk son bölümde, Ferhat, kız kardeşi Gülsüm’ün doğum yaptığını öğreniyor; ortalığı birbirine katıyor!
Ferhat, Abidin’in sandığı bebeğin kız kardeşi Gülsüm’ün dünyaya getirdiğini öğrenir. Yaşadığı şaşkınlık ve öfkeyle, hesabını Gülsüm’den sormaya kalkan Ferhat’a, Abidin ve Aslı engel olur. Aslı’ya yaptığı aşk itirafından sonra arkasından böyle bir iş çevirdiğini öğrenen Ferhat, adeta çılgına döner.Siyah Beyaz Aşk son bölümünü aşağıdaki linkten yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

SİYAH BEYAZ AŞK 15. BÖLÜM İZLE!

Ferhat’ın öğrendiği bu gizli gerçek, tüm dengelerin değişmesine neden olur. Ferhat ile Gülsüm’ün yüzleşmesi, gelecek fırtınanın fitilini ateşler. Ferhat, kız kardeşi Gülsüm’ü affedecek mi? Aslı’nın kendisinden sakladığı sırla yüzleşen Ferhat, bunun hesabını kime kesecek?

Son güncelleme: 07:57 - 01.02.2018