Sözcü Plus Giriş

Siyah Beyaz Aşk 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Siyah Beyaz Aşk 16. son bölüm izle Ferhat ile Aslı arasında romantizm dorukta!

KanalD'nin en sevilen dizilerinden Siyah Beyaz Aşk'ın 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda bol bol romantizm göreceğiz. Ferhat ve Aslı arasındaki romantik anlar ve özellikle banyo sahnesi yeni fragmana damga vuruyor. İşte yeni fragman ve Siyah Beyaz Aşk 16. son bölüm izleme linki...

Güncellenme: 08:38, 08/02/2018
Siyah Beyaz Aşk 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Siyah Beyaz Aşk 16. son bölüm izle Ferhat ile Aslı arasında romantizm dorukta!

Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın paylaştığı Siyah Beyaz Aşk’ın 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda romantizm dorukta. İkilinin banyo sahnesi de yeni fragmanın en ilgi çeken bölümlerinden biri oluyor. Siyah Beyaz Aşk 16. bölüm izleme linki ve dizi hakkında merak edilenler…

siyahbeyazask17

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Siyah Beyaz Aşk 16. Bölümde Ferhat'ın boşanma kararı, Aslı'yı derin bir acıya boğuyor!

Aslı'nın ağabeyi Cem'in isteğine karşı çaresiz kalan Ferhat, Aslı'dan boşanma kararı alır. Bu haberi Ayhan Dağıstan'dan alan Aslı, ne yapacağını bilemez. Ferhat'a karşı koyamadığını fark eden Aslı, büyük bir üzüntü duyar. Azad Dağıstan, Ferhat'ın aklı ve kalbi arasında kaldığını düşünür. Ferhat ile birlikte yol almaya başlayan Azad, Ferhat'ın doğru kararı vermesi için yardımcı olur.

Öte yandan Abidin, Gülsüm'e olan hisleri ve Necdet bebeği koruma isteğiyle yeni bir karar alır. Gülsüm ile evlenmek istediğini dile getiren Abidin, ilk olarak Gülsüm'ü ikna etmeyi başarır. Ferhat'ın da onayını almak isteyen Abidin için bu hiç kolay olmayacaktır. Bu haber tüm ailenin gündemine de bomba gibi düşer. Abidin, tüm ailenin onayını almak için büyük çaba sarf etmek zorundadır.

siyahbeyazask17-1

Cüneyt ise Namık Emirhan'ın gözüne girebilmek için tüm emirlerini yerine getirmeye hazırdır. Azad Dağıstan'ın peşine düşen Cüneyt, attığı her adımı öğrenmeye çalışır. Yaptığı hataları bir kez daha tekrarlamak istemeyen Cüneyt, her zamankinden daha dikkatli hareket edecektir.

SİYAH BEYAZ AŞK 17. BÖLÜM FRAGMANI


YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Siyah Beyaz Aşk 17. Bölüm Fragmanı yayında! Aslı ile Ferhat, aşk tazeliyor; ikili arasındaki romantik dakikalar zirve yapıyor!

Ferhat’ın kendisinden boşanmak istemesini kabullenemeyen Aslı, onu terk etme kararı alır. Ferhat, onu bu kararından vazgeçirmeye çalışır. Ferhat, Aslı’ya olan aşkına engel olmayacaktır ve aşkı uğruna savaşmayı göze alır.

siyahbeyazask17-4

Aslı’nın kalbini yeniden kazanmayı başaran Ferhat, yaşayamadıkları anların tadını çıkarmaya başlar. Gülsüm ise Abidin ile evlilik hazırlıklarına başlar. Ailenin onayını almak isteyen Gülsüm ile Abidin’e en büyük destek beklemedikleri birinden gelecektir.

siyahbeyazask17-5