Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 18. yeni bölüm fragmanı geldi Siyah Beyaz Aşk 17. son bölüm izle Güzel Çirkin’e aşık olmuş!
Siyah Beyaz Aşk 18. yeni bölüm fragmanı geldi Siyah Beyaz Aşk 17. son bölüm izle Güzel Çirkin’e aşık olmuş!
KanalD'nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk 18. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda Özgür, masalın sonunu öğrenmek için Ferhat'ı arıyor. Masalsa Güzel'İn Çirkin'e aşık olmasıyla bitiyor. İşte Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı ve Siyah Beyaz Aşk son bölüm izleme linki...
Magazin 15 Şubat 2018 - 10:23

Basrollerini Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un paylaştıkları KanalD’nin iddialı dizisi Siyah Beyaz Aşk 18. yeni bölüm fragmanı geldi. Özgür’e anlattığı masalı yarım bırakan Ferhat masalın sonunu anlatmak zorunda kalıyor. Masalın sonunda güzel çirkine aşık oluyor. Siyah Beyaz Aşk 17. son bölüm izleme linki ve ayrıntılar…

MASAL MUTLU BİTİYOR

Özgür, masalın mutlu bittiğini öğrenince rahatlıyor.

siyahbeyazask17-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Siyah Beyaz Aşk 17. Bölümde Ferhat ile Aslı’nın aşkına, Namık Emirhan engel olmaya çalışıyor!
Ferhat’ın kendisinden boşanmak istemesini kabullenemeyen Aslı, onu terk etme kararı alır. Yanında Aslı’yı göremeyen Ferhat, yaptığı hatanın farkındadır ve onu kaybetmemek için aramaya başlar. Aslı’yı taş evin yolunda bulur ve zorla arabaya bindirir. İkili arasındaki tartışmanın dozu hiç beklemedikleri şekilde yükselirken, korkunç bir olay yaşarlar.

Bu yaşanan olay, birbirlerine sıkıca sarılmalarına sebep olur. Azad Dağıstan’ın sözlerini benimseyen Ferhat, aklı ve kalbi arasında bir seçim yapmaya karar verir. Aslı’nın ağabeyi Cem’i dinlediği için Aslı’dan boşanmaya kalkan Ferhat, bu kez kalbini dinler. İkili kendislerini aşkın kollarına bırakırlar ve ilk defa bütün engelleri kaldırmayı başarabilirler. Namık Emirhan ise ailesinin yaşadıklarından Aslı’yı sorumlu tutmaya devam eder. Aslı’yı öldürtmenin planlarını yapan Namık Emirhan, Cüneyt’in bu işi bitirmesini ister.

siyahbeyazask17-3

Öte yandan evden gönderilen Yeter’e yardım eli, Azad Dağıstan’dan gelir. Azad ile Yeter’in yakınlığı, birlikte hareket etmelerine neden olacaktır.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Siyah Beyaz Aşk 18. Bölüm – İnternet Özel Fragmanı yayında! Ferhat’ın masalı mutlu bitiyor!
Özgür masalın sonunu öğrenmek için Ferhat’ı arıyor. Masalın sonunda “Güzel, Çirkin’e bi’ güzel aşık olmuş.”

SİYAH BEYAZ AŞK 18. BÖLÜM FRAGMANI

 

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLE