Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 18. yeni bölüm fragmanı geldi Siyah Beyaz Aşk 17. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 18. yeni bölüm fragmanı geldi Siyah Beyaz Aşk 17. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 17. son bölüm yayınlandı ardından izleyicileri yeni bölümde neler olacak heyecanı sardı. İzleyiciler Siyah Beyaz Aşk 18. yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından ne zaman paylaşılacak merak ediyor. Peki Siyah Beyaz Aşk 18. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Aslı, Ferhat’ı terk etmeye karar verir ancak Ferhat’ın Aslı’yı bırakmaya niyeti yoktur. Birbirlerinden başka bir şeyleri olmayan iki aşığın hikayesini anlatan Siyah Beyaz Aşk izleyiciler tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor. İşte ayrıntılar...
Magazin 12 Şubat 2018 - 23:35

Siyah Beyaz Aşk yeni bölümde neler olacak heyecan içinde bekleniyor. 18. bölümün ipuçları ise yeni fragmanda aranıyor. Siyah Beyaz Aşk 17. son bölümde Ferhat, Aslı'yı durdurmaya çalışırken kaza geçirirler. Ölümden dönen çiftin hayata tutunmak için, birbirlerinden başka bir şeyleri yoktur. Peki Siyah Beyaz Aşk 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Siyah Beyaz Aşk ile ilgili bilinmesi gerekenler…

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

İdil, Yeter'in onu merdivenlerden ittiğini söyleyince ortalık karışır. Namık bebeğinin ölümünden Yeter'i sorumlu tutar ve onu Bolu'ya göndermeye karar verir. Ancak kapı önüne konan Yeter'in elinden tutmak için uzun zamandır bekleyen bir başkası vardır. Aslı ve Ferhat herkesten ve her şeyden uzak romantik bir gece geçirirken, yanı başlarında Cüneyt'in onlar için hazırladığı kötü sürprizden haberleri yoktur.

 

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMAN


SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM

SİYAH BEYAZ AŞK’IN HİKAYESİ

Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

 

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir.   Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat'ın dayısı Namık'ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı'nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı'yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı'nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı'nın hem de Ferhat'ın hayatını kökünden değiştirecektir.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ayhan Dağıstan'dan Ferhat'ın boşanma kararını öğrenen Aslı, bu haberle adeta yıkılır. Ferhat'a olan duygularını dizginleyemeyen Aslı, boşanmak istemediği gibi Ferhat'ın neden böyle bir karar aldığını merak eder. Aslı'nın ağabeyi Cem, kardeşinin tehlikenin içinde yaşamasına göz yummak istememiş ve Ferhat'tan ayrılmalarını istemişti. Cem'in çağrılarına sırt çevirmeyen Ferhat, Aslı'nın iyiliği için böyle bir karar almıştı. Ferhat, aklı ile kalbi arasında kalır ve bu kararını Aslı'ya itiraf edemez. Üstelik Ayhan Dağıstan da Aslı'ya söylemediğini dile getirir.
siyahbeyazask16-2

Ferhat, akıl hocası haline gelen Azad Dağıstan ile dertleştiğinde büyük bir hatanın eşiğinde olduğunu fark eder. Aslı'ya bu konuyu hiç açmaz ve onu kaybetmeyi göze alamaz. Ferhat bir adım daha atar ve Aslı ile birlikte bir gece geçirirler. Ferhat için asıl sürpriz gecenin sonunda gerçekleşir. Zira Aslı, bıraktığı notla Ferhat'ı terk ettiğini yazar. Ferhat'ın kendisinden boşanma kararını kabullenemeyen Aslı, onun yanından ayrılır.

Aslı ile Ferhat'ın mutlu günleri ise uzakta değildir. Aslı'yı kaybettiği için büyük bir acı yaşayan Ferhat, bu sefer aşkına sahip çıkacaktır. Aslı'dan bir daha uzak kalmak istemeyen Ferhat, yarım kalan aşklarının acısını çıkarmak için harekete geçecektir. Kendisini bırakmayan Ferhat'ın teklifine ne cevap vereceği merakla beklenen Aslı, bu kez kalbine söz geçirebilecek midir?

Son güncelleme: 09:49 - 15.02.2018