Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 19. bölüm fragmanı yayında! Siyah Beyaz Aşk 18. bölüm izle Hiç bırakma elimi ne olur!
Siyah Beyaz Aşk 19. bölüm fragmanı yayında! Siyah Beyaz Aşk 18. bölüm izle Hiç bırakma elimi ne olur!
Kanal D'nin sevilen dizilerinden Siyah Beyaz Aşk 19. bölüm fragmanı yayında! Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay'ın paylaştığı dizinin yeni bölümünde Aslı'nın ağabeyi Cem vuruluyor. Yoğun bakıma alınan Cem'i öldürmek isteyen Cüneyt ikinci bir hamle daha yapıyor... Cem hayatta kalacak mı? Siyah Beyaz Aşk 18. bölüm izleme linki haberimizde...
Magazin 22 Şubat 2018 - 08:43

Siyah Beyaz Aşk 19. bölüm fragmanı yayında! Yeni bölüm fragmanında Aslı’nın ağabeyi Cem vuruluyor! Yoğun bakıma alınan Cem’in işini bitirmek isteyen CÜneyt ikinci bir hamle daha yapıyor. Peki Cem hayatta kalabilecek mi? Siyah Beyaz Aşk 18. bölüm izle Aslı’nın Ferhat’a söylediği Hiç bırakma elimi ne olur’ cümlesi tanıtıma damga vuruyor. İşte ayrıntılar…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Aslı ve Ferhat herkesten uzak aşklarını özgürce yaşarken tek engelleri Namık değildir. Cem de Aslı'nın Ferhat'tan uzak durmasını ister. Aslı ailem dediği abisini Ferhat için karşısına mı alacak?
Cüneyt, Aslı'yı öldürmeden pes etmeye niyetli değil. Aslı'yı ve Özgür'ü kaçıran Cüneyt kurduğu planla Namık'a yaranmaya çalışırken, Namık bu durumdan nasıl faydalanacak?
Oğlu için gururunu ayaklar altına alıp Namık'ın kapısını çalan Yiğit'in en büyük desteği Ferhat. Omuz omuza, kim olduğunu bilmedikleri düşmanlarının peşinde koşan iki kardeş, Özgür'ü bulduklarında başka kiminle karşılaşacak?

siyahbeyazask19

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Siyah Beyaz Aşk 19. Bölüm Fragmanı yayında! Aslı’nın ağabeyi Cem, yaşam mücadelesini kazanabilecek mi?
Aslı’yı ortadan kaldırmayı planlayan Namık Emirhan, ölüm emrini vermişti. Aslı’yı bizzat Cüneyt’in öldürmesini emreden Namık Emirhan, Yiğit’in oğlu Özgür ve Aslı’nın kaçırılmasını sağlamıştı. Özgür için istenen fideyeyi ödeyen Namık Emirhan, kendi planladığı oyunu başarıyla oynamıştı. Özgür ve Aslı’yı kaçıranların peşine düşen Cem, bu olayın arkasında Cüneyt’in olduğunu öğrenmişti.

Gördükleri karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayan Cem’e karşı bir dakika bile düşünmeden ateş eden Cüneyt, onu da öldürmeye çalışır. Apar topar kaldırıldığı hastanede Aslı tarafından ameliyat olan Cem’in hayati tehlikesi devam eder. Aslı, ağabeyi Cem’i kurtarabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Cüneyt ise kendisini gören Cem’i öldürmekte kararlıdır.

Ferhat ile Yiğit, bu olayın perde arkasını araştırırken, Cüneyt ifşa olmamak için büyük uğraş verir.

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLE

siyahbeyazask19ic

SİYAH BEYAZ AŞK 19. YEN BÖLÜM BÖLÜM FRAGMANI