Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Siyah Beyaz Aşk 18. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Siyah Beyaz Aşk 18. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 18. son bölüm yayınlandı. Aslı ile Özgür'ün kaçırılması, Ferhat ile Yiğit'in iş birliği yapmasına neden oluyor. Peki bu işbirliğinin sonuçları neler olacak? İzleyiciler Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Siyah Beyaz Aşk son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki..
Magazin 19 Şubat 2018 - 23:13

Siyah Beyaz Aşk 18. son bölüm Kanal D’de yayınlandı. Aslı ile Ferhat aşkına engeller çıkıyor. Peki iki aşık bu engelleri nasıl ortadan kaldıracak? Dizi severler Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Siyah Beyaz Aşk ile ilgili son gelişmeler…

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Aslı ve Ferhat herkesten uzak aşklarını özgürce yaşarken tek engelleri Namık değildir. Cem de Aslı'nın Ferhat'tan uzak durmasını ister. Aslı ailem dediği abisini Ferhat için karşısına mı alacak?

 

Cüneyt, Aslı'yı öldürmeden pes etmeye niyetli değil. Aslı'yı ve Özgür'ü kaçıran Cüneyt kurduğu planla Namık'a yaranmaya çalışırken, Namık bu durumdan nasıl faydalanacak?

Oğlu için gururunu ayaklar altına alıp Namık'ın kapısını çalan Yiğit'in en büyük desteği Ferhat. Omuz omuza, kim olduğunu bilmedikleri düşmanlarının peşinde koşan iki kardeş, Özgür'ü bulduklarında başka kiminle karşılaşacak?

 

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMANSİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:29 - 22.02.2018