Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 19. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 19. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Aslı, içinde bulunduğu yaşamda kendini bir yabancı gibi görmeye başlıyor. Siyah Beyaz Aşk yeni bölümde neler olacak? Aslı içinde bulunduğu durumun üstesinden nasıl gelecek? İşte Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı...
Magazin 1 Mart 2018 - 22:42

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde güzel oyuncu Birce Akalay ile yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol’un yer aldığı dizi sıkı bir şekilde takip ediliyor. Yeni bölümden ipuçları içeren Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni fragman ve son bölüm özeti, linki…

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMAN

Siyah Beyaz Aşk 20. bölüm fragmanında, Ferhat’la karşılaştığı günden beri silah sesleri kulağından gitmeyen Aslı, giderek bu yaşama ait olmadığını fark ediyor. Kendindeki değişimin farkına varan Aslı, Ferhat’tan önceki hayatını gözünün önüne getiriyor ve şuan yaptıkları karşısında şaşkınlık yaşıyor. Ferhat’ın tehlikeli dünyasında giderek ona benzemeye başlayan Aslı ne yapacak? Siyah Beyaz Aşk yeni bölümüyle pazartesi 20.00’de Kanal D’de.

 

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜM ÖZETİ

Aslı küçük babam dediği Cem'i kurtarabilecek mi? Üstelik Cem'in ölmesini isteyen sadece Cüneyt değildir.

Yeter, Namık'ı vurduğu gerekçesiyle tutuklanır. Yiğit, ‘'Yeter Hanım'' dediği annesini sorgularken hiç ummadığı bir gerçekle yüz yüze kalır. Bu gerçek karşısında Yiğit ne yapacak?

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM