Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 21. yeni bölüm fragmanı geldi! Siyah Beyaz Aşk 20. son bölüm izle!
Siyah Beyaz Aşk 21. yeni bölüm fragmanı geldi! Siyah Beyaz Aşk 20. son bölüm izle!
Kanal D'nin en sevilen dizilerinden Siyah Beyaz Aşk 21. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda 'Benim tanıdığım Aslı'yı kim öldürdü? cümlesi en dikkat çeken sekanslardan biri oldu. Siyah Beyaz Aşk 20. son bölüm izleme linki de haberimizde. İşte yeni bölümde neler olacak? sorusunun yanıtı...
Magazin 9 Mart 2018 - 11:11

Başrollerini Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un paylaştıkları Siyah Beyaz Aşk 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Aslı’nın derin üzüntüsü dikkat çekiyor. Aslı Ferhat’la olan ilişkisinde yeni bir karar alma aşamasında. İşte Siyah Beyaz Aşk 20. son bölüm izleme linki ve dizi mile ilgili son gelişmeler…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ağabeyi Cem'in ölümüyle yaşadıklarını yeniden değerlendiren Aslı, dönüştüğü kişiye inanamaz. Eski huzurlu hayatından çok uzak olan Aslı, Ferhat'ın kendisini olmadığı bir hale getiriyor olmasından rahatsızdır. Aynada gördüğü yüzü tanıyamayan Aslı, yeni kararlar alma eşiğine gelir.

siyahbeyazask21fragman2

Namık Emirhan ve ailesinin yaşadığı ev silahlı saldırıya uğrar. Bu olay herkesi büyük bir tedirginliğe sürükler. Namık Emirhan bunun sorumlularının peşine düşer. Hapse düşen Yeter'i çıkaran kişi Azad Dağıstan olur. Azad Dağıstan, yıllardır takip ettiği Yeter ile ilk defa bu kadar yakınlaşmıştır. Ayhan, annesi hakkındaki gerçekleri öğrenmek ister ve babasıyla karşı karşıya gelir.

Öte yandan Yiğit, Yeter ve Ferhat hakkındaki gerçeği öğrenir. Ferhat'ın gerçek babasının Namık Emirhan olduğunu öğrenen Yiğit, bunu açıklayıp açıklamamanın ikilemine düşer. Aslı ile bu konuyu konuşmak isteyen Yiğit, hiç beklemediği bir karşılık alır.

siyahbeyazask21fragman

YENİ BÖLÜMDE NELER OALCAK?

Kendisini tanıyamayan Aslı, Ferhat ile olan ilişkisinde önemli bir karar almaya kalkıyor!

Abisi Cem’in ölümü, Aslı’nın hayatını yeniden sorgulamasına sebep olur. Aslı, artık aynada gördüğü yüzü tanıyamamaktadır. Eski huzurlu günlerine dönmek isteyen Aslı, yeni bir hamle yapmaya hazırlanır. Aslı, ailesinden kalan son kişi olan Cem’i kaybetmenin acısıyla Ferhat’tan ayrılmaya karar verir.

siyahbeyazask21fragman4

Ferhat ise Aslı’nın bu kararı karşısında büyük üzüntü duyar. Aşk masallarının bittiğini düşünen Ferhat, Aslı’yı kaybetmeyi kolay kolay göze alamaz. Aslı, Ferhat’ın sorunlarını çözmeye çalışırken kendisinin de onun gibi hareket ettiğinin farkındadır. Birbirlerine benzeyen ikili, kendilerini bekleyen tehlikeyi fark ederler. Aslı, Ferhat için birçok probleme göğüs germeyi başarsa da bu durum onu gitgide yıpratmaktadır.

SİYAH BEYAZ AŞK 21. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLE