Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 20. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 20. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 20. son bölüm Kanal D ekranlarında yayınlandı. Aslı, Cem'in kaybını atlatamıyor hayatını sorgulamaya devam ediyor. Yeni bölümü merak eden izleyiciler soruyor: Siyah Beyaz Aşk 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...
Magazin 5 Mart 2018 - 22:57

Siyah Beyaz Aşk 20. son bölümde Ferhat'ın yanında kaldığı için Cem'i kaybettiğini düşünen Aslı, dönüştüğü kişiyi sorgular. Aslı bu dönüşümle başa çıkabilecek mi? Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Siyah Beyaz Aşk dizis ile ilgili son gelişmeler…

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Yiğit, Ferhat'ın gerçekleri bilmesi gerektiğini düşünürken Aslı, Ferhat'ı korumak için ona engel olmaya çalışır. Yiğit, Ferhat'a Namık'ın oğlu olduğunu söyleyecek mi?

Ferhat, Abidin'le omuz omuza ailesine kimin saldırdığını bulmaya çalışırken, esas düşman yanları başındadır. Abisinin katilinin Cüneyt olduğunu anlayan Aslı onunla karşı karşıya kalınca ne yapacak?

SİYAH BEYAZ AŞK FRAGMAN

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM

SİYAH BEYAZ AŞK’IN HİKAYESİ

Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir.   Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür.

İyilik meleği sandığı, Ferhat'ın dayısı Namık'ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı'nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı'yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı'nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı'nın hem de Ferhat'ın hayatını kökünden değiştirecektir.

Son güncelleme: 08:51 - 19.03.2018