Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 22. yeni bölüm fragmanı geldi! Siyah Beyaz Aşk 21. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 22. yeni bölüm fragmanı geldi! Siyah Beyaz Aşk 21. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk dizisinin 22. yeni bölüm fragmanı geldi. Aşk hikayelerini seven izleyicilerin favori dizilerinden Siyah Beyaz Aşk'ın yeni bölümünde neler olacak merak ediliyor. Aslı'nın hamile olduğunu öğrenen Ferhat, şaşkına dönüyor. Siyah Beyaz Aşk 21. son bölüm izleme linki haberimizde. İşte Siyah Beyaz Aşk ile ilgili merak edilenler...
Magazin 13 Mart 2018 - 21:48

Siyah Beyaz Aşk 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Ferhat, Aslı’dan uzak durma düşüncesi hakkında Yiğit ile hararetli bir tartışma içerisindedir. Siyah Beyaz Aşk’ın yeni bölümünde Ferhat’ı büyük bir sürpriz bekliyor. İşte Siyah Beyaz Aşk yeni bölümden ipuçları ve Siyah Beyaz Aşk 21. son bölüm izleme linki…

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMAN

Yiğit, Ferhat’ın yanlış düşündüğünü ve canından çok sevdiği Aslı’yı hiçbir şekilde bırakmaması gerektiğini keskin bir dille ifade eder.  Rahatsızlanan Aslı’yı hızlıca hastaneye getiren Ferhat’ı çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Aslı’nın bayılmasının sebebini doktordan duyan Ferhat, ne diyeceğini bilemez ve şaşkına döner.

Siyah Beyaz Aşk, heyecanla beklenen yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM İZLE


SİYAH BEYAZ AŞK 22. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM ÖZETİ

Cüneyt'i vuran Aslı, Ferhat'ın karanlığında kim olduğunu unuttuğunu fark eder. Aslı iyileşmek, tekrar kendisi olabilmek için Ferhat'ı bırakabilecek mi?

Yeter, İdil'in foyasını ortaya çıkarırken, İdil'in eline geçen koz sadece Yeter'i değil Gülsüm'ü de zor durumda bırakır. Yeter, Gülsüm için İdil'in bu savaşı kazanmasına izin mi verecek?

Aslı, Ferhat'tan uzak durmak isterken Ferhat aşkının peşini bırakmamaya kararlı. Her yerde Aslı'yı arayan Ferhat onu bulduğunda Aslı çoktan kararını vermiştir.

Bu karar ikisini de sonsuza kadar etkileyecek bir karardır…

Son güncelleme: 07:54 - 14.03.2018