Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 21. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 21. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 21. son bölüm Kanal D ekranlarında yayınlandı. Aslı, Ferhat’tan uzak durmak isterken Ferhat aşkının peşini bırakmamaya kararlı. Peki Ferhat ne yapacak? Siyah Beyaz Aşk yeni bölümde neler yaşanacağını merak eden izleyiciler soruyor: Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Siyah Beyaz Aşk dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 12 Mart 2018 - 23:44

Siyah Beyaz Aşk 21. son bölüm ekranlara geldi. Aslı ve Ferhat’ın aşkı dizi severleri ekranlara bağlıyor. Başrollerinde güzel oyuncu Birce Akalay ile yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol’un yer aldığı dizi aşk hikayelerini sevenler dizi tutkunları tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor. İşte Siyah Beyaz Aşk dizisi ile ilgili bilinmesi gerekenler…

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Cüneyt'i vuran Aslı, Ferhat'ın karanlığında kim olduğunu unuttuğunu fark eder. Aslı iyileşmek, tekrar kendisi olabilmek için Ferhat'ı bırakabilecek mi?

Yeter, İdil'in foyasını ortaya çıkarırken, İdil'in eline geçen koz sadece Yeter'i değil Gülsüm'ü de zor durumda bırakır. Yeter, Gülsüm için İdil'in bu savaşı kazanmasına izin mi verecek?

 

Aslı, Ferhat'tan uzak durmak isterken Ferhat aşkının peşini bırakmamaya kararlı. Her yerde Aslı'yı arayan Ferhat onu bulduğunda Aslı çoktan kararını vermiştir.

Bu karar ikisini de sonsuza kadar etkileyecek bir karardır.

SİYAH BEYAZ AŞK FRAGMAN

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM

Son güncelleme: 22:00 - 13.03.2018