Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 23. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Siyah Beyaz Aşk 22. son bölüm izle!
Siyah Beyaz Aşk 23. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Siyah Beyaz Aşk 22. son bölüm izle!
Kanal D'nin sevilen dizilerinden Siyah Beyaz Aşk 23. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Yeni fragmanda Alı bebeğini Ferhat'tan gizlemeye karar veriyor! Fragmanın son sahnesinde Ferhat'a arkadan doğrultulan silah dizinin takipçilerine büyük heyecan yaşatıyor. İşte Siyah Beyaz Aşk 22. son bölüm izleme linki ve diziye dair ayrıntılar...
Magazin 24 Mart 2018 - 11:21

Başrollerini Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un paylaştıkları dizide Aslı çocuğunu aldırdığını söyleyerek Ferhat’a yalan söylüyor. Son sözlerin bu nu? diyen Ferhat Aslı’dan ayrılıyor. Ferhat bu büyük sürprizi öğrenebilecek mi? Siyah Beyaz Aşk 22. son bölüm izleme linkini ve yeniş gelişmeleri haberimizde bulabilirsiniz.

siyahbeyazask23-2

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Abisi Cem'in ölümüyle hayatını yeniden sorgulayan Aslı, dönüştüğü kişiden oldukça rahatsızdır. Ferhat'ın problemlerini çözmek isterken, gitgide ona benzemek gelecekleri hakkında kaygılandırır. Abisi Cem'in uyarılarına rağmen kalbinin sesini dinleyen Aslı, mantığını devreye sokar ve Ferhat ile yüzleşmeye karar verir.

Bu yüzleşme her iki taraf için de sancılı geçer. Aslı, kalbine söz geçirmeye çalışır ve ayrılmak istediğini dile getirir. Aslı'nın sözleri karşısında Ferhat, son zamanlardaki huzursuzluğunun nedenini öğrenir ve boşanma kararı alırlar.

İkilinin bu kararı, sürpriz bir haberle sekteye uğrar. Zira Aslı geçirdiği trafik kazası sonrası hastaneye kaldırılır ve hamile olduğunu öğrenir.

siyahbeyazask23-2-2

SİYAH BEYAZ AŞK 22. SON BÖLÜM İZLE

 

SİYAH BEYAZ AŞK 23. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

 

 

siyahbeyazask23-2-1