Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Siyah Beyaz Aşk 22. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Siyah Beyaz Aşk 22. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Siyah Beyaz Aşk 22. son bölüm ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Emirhanların kapısını çalan misafir ise herkesi şok eder. En çok da Aslı için büyük sürpriz olacaktır… İşte Siyah Beyaz Aşk ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 19 Mart 2018 - 23:12

Siyah Beyaz Aşk son bölümde; Ferhat ile Aslı’nın boşanma kararı herkesi şok ediyor; müjdeli haber kafaların karışmasına sebep oluyor. Siyah Beyaz Aşk yeni bölümde neler olacağını merak eden dizi severler soruyor: Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte merak edilenler…

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Aslı büyük bir kaza geçirirken koruyucu meleği yanındadır. Boşanma kararı alan Aslı ve Ferhat, kazanın ardından üç kişi olduklarını öğrenirler. Her şey bitti dedikleri anda Aslı'nın hamile olduğunu öğrenen çift, aldıkları bu haberle yeni bir başlangıç yapabilecek mi?

Azad hesabına köstebekliğe soyunan Cüneyt eve girebilmek için Gülsüm'ü kullanırken, Gülsüm vicdan azabıyla baş başa. Sevdiklerine ihanet etmek zorunda kalan Gülsüm'ün sırrı açığa çıkacak mı?

 

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ FRAGMAN


SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:32 - 23.03.2018