Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Siyah Beyaz Aşk 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 23. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Siyah Beyaz Aşk 23. son bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 23. son bölüm ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol'un yer aldığı dizide Aslı ile Ferhat'ın aşkı dizi severleri ekranlara bağlıyor. Ferhat’ın karşısına çıkan Yiğit onu kaybetmemek için neleri göze alacak? Siyah Beyaz Aşk 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...
Magazin 27 Mart 2018 - 00:01

Siyah Beyaz Aşk 23. son bölümde; Ferhat'tan ayrılmayı kafasına koyan Aslı içinden onu sevdiğini haykırsa da geri adım atmaz, aldırmaktan vazgeçtiği bebeğini de tek başına büyütmeye kararlıdır. Aslı tüm bu kararların arkasında durabilecek mi? Ferhat gerçeği çok geç olmadan öğrenebilecek mi? Siyah Beyaz Aşk yeni fragman yayınlandı mı? İşte ayrıntılar…

SİYAH BEYAZ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Bu arada  Aslı ailesinden geriye kimsenin kalmadığını düşünürken hayatına giren yeğeni Jülide, büyük bir sırrı da beraberinde getirir. Aslı'nın bunca zaman ablasından ve annesinden ayrı kalmasına sebep olan büyük sır nedir?  Genç, masum, mağdur görünen Jülide ile Aslı'nın hayatında neler değişecek?

Ferhat ise Namık'la birlikte hayatının en büyük işine adım atarken tehlikenin farkındadır. Aslı'yı ve bebeğini kaybettiğini düşünen Ferhat gözünü karartmış ölüme yürürken, Yiğit de aynı davanın peşindedir. Ferhat'ın karşısına çıkan Yiğit onu kaybetmemek için neleri göze alacak?

SİYAH BEYAZ AŞK FRAGMAN
SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM

Son güncelleme: 20:06 - 28.03.2018